Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Cyklinowanie parkietu

~hulsan4 niezalogowany
1 maja 2013r. o 23:34
FHU BOGMAZ jest firmą zajmującą się parkietami i cyklinowaniem. Bardzo bogata gama usług wyróżnia tą firmę spośród innych - http://cyklinowaniekrakow.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
22 lipca 2013r. o 8:52
Krzysztof Iwan 600 814 891 cyklinuje od 20 lat NAJLEPSZY w Bolesławcu przez 20 lat ani jednej skargi nie było;) klient w pełni usatysfakcjonowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
5 grudnia 2013r. o 18:43
~Max napisał(a): Szukam fachowca do cyklinowania podlogi moze ktos ma jakies namiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gedwyn niezalogowany
14 października 2014r. o 2:30
Możesz również odwiedzić http://victus.info.pl/cynkowanie/ bardzo fajna firma zajmująca sie cyklinowaniem podług
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5314
#Beauty nieaktywny
14 października 2014r. o 10:02
~K napisał(a): Krzysztof Iwan 600 814 891 cyklinuje od 20 lat NAJLEPSZY w Bolesławcu przez 20 lat ani jednej skargi nie było;) klient w pełni usatysfakcjonowany


Ja też polecam!!! Świetny fachowiec!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 15:01
Nie wiem kogo polecić , u mnie robił Rafał Faltyn i to była masakra.od 11 mięsięcy przyjeżdża zrobić poprawki i jeszcze nie dojechał.chwalił się , ze jest lepszy od wszystkich.teraz już nie odbiera telefonów.NIE POLECAM RAFAŁA FALTYNA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 16:59
~ napisał(a): Nie wiem kogo polecić , u mnie robił Rafał Faltyn i to była masakra.od 11 mięsięcy przyjeżdża zrobić poprawki i jeszcze nie dojechał.chwalił się , ze jest lepszy od wszystkich.teraz już nie odbiera telefonów.NIE POLECAM RAFAŁA FALTYNA


U mnie w domu to co ten koleś zrobił to jakas masakra parkiet niedolakierowany ściany płytki pochlapał lakierem na parkiecie jakieś farfocle zamiast pozamiatac to zalakierował i tyle go widziałem dzwonie ale nie odbiera juz od ponad roku.Szkoda tylko, że nie było mnie w domu przy rozliczeniu bo złotówki by nie dostał partacz jeden Uwaga POL PARKIET stanowczo nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 16:43
Ja się parkietu chcę pozbyć, cyklinowanie go chyba nie przywróci do formy bo fatalnie wygląda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.