Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 8:44
usunęli informację z ogłoszeń o tym, że czesne po starej cenie płatne do 20 marca a dali tabelę opłat obowiązującą z podwyżką od 20 lutego !! co to ma być? znów chcą nas w uja zrobić mendy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alex niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 10:26
wszystkim, którzy chcą spokojnie studiować prawo polecam Wyższą Szkołę Zarządzania i Prawa we Wrocławiu. mało kto o niej wie, ale działa i to sprawnie i bez takich przebojów, jak tutaj. przeniosłam się z tu z uniwerku wrocławskiego i sobie chwalę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 14:00
~alex napisał(a): przeniosłam się z tu z uniwerku wrocławskiego i sobie chwalę

przeniosles sie bo sobie rady z nauka na prawdziwej uczelni. wybieracie takie prywatne dziwolagi a pozniej sie dziwicie, ze sa problemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 12:36
Studiowalam na wsmie 3 lata. Pierwszy rok byk super. Na drugim roku zaczely sie problemy organizacyjne i finansowe. Trzeci rok to katastrofa, trauma o ktorej nie chce pamietac...o obronie juz nawet nie wspomne...przy trzeciej probie obrony, po calym dniu oczekiwania (tak, calym dniu; od 9.rano do 19.wieczorem) wreszcie udalo mi sie przystapic do obrony. Obronilam sie. Dyplomu ani zadnych innychdokumentow nie uzyskalam do dnia dzisiejszego! Dyplom, Indeks, swiadectwo maturalne, etc. ...Byla studentka Filologii Angielskiej. Pozdrawiam i NIE POLECAM WSM!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iga niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 22:35
Ja też tam studiowałam.....tego cyrku z obroną nawet nie chce pamiętać!!!! Dziwie się wszystkim, którzy tam idą! Uwierzcie mi będziecie płakać.....ale to Wasza sprawa, jeszcze 45 lat temu jakoś...było ale teraz jest cyrk!!! Pamiętajcie! tylko telewizja TVN Wam pomoże......ale życzę Wam jak najlepiej.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 14:40
NA moje szczęście ten koszmar mój skończył się w zeszłym roku......Tak obroniłam się po 4-miesięcznym oczekiwaniu i dwóch podejściach i odwołaniach obron. W ten dzień w szkole spędziłam od 10 rano do 11 w nocy....koszmar i jazda ekstremalna... bez trzymanki. Ku mojemu zdziwieniu dyplom i wszystkie dokumenty wraz z dyplomem otrzymałam po miesiącu...przepisowo można rzec jestem tą jedną z nielicznych osób które mają dyplom. Wiele osób z mojego roku do tej pory się z nimi morduje.....nie mają nic. Dlatego nie polecam tej okropnej szkoły ...bałagan i chaos administracyjny brak kompetencji władz...
A doszły mnie słuchy że niektóre osoby nawet studiują mgr bez obrony licencjata tak nabijają ludzi w butelkę, trzeba być naiwnym aby na to się godzić....i nadal czekają na obronę licencjata. Pozostaje mi tylko im współczuć swojej głupoty.....Apeluje nie zgadzajcie się na to.....:!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
12 maja 2013r. o 21:49
~iga napisał(a): Ja też tam studiowałam.....tego cyrku z obroną nawet nie chce pamiętać!!!! Dziwie się wszystkim, którzy tam idą! Uwierzcie mi będziecie płakać.....ale to Wasza sprawa, jeszcze 45 lat temu jakoś...było ale teraz jest cyrk!!! Pamiętajcie! tylko telewizja TVN Wam pomoże......ale życzę Wam jak najlepiej.....


Ale jazda! Masz coś z deklem. 45 lat temu była komuna i nie było szkół prywatnych. Coś ci się poprzestawiało w małej główce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wacław II Koronny niezalogowany
14 maja 2013r. o 9:14
ciekawe ile było studentów na tych ichniejszych "JUWENALIACH"...... pewnie zacna kadra z rodziny D., kielonki, pachołki uczelniane, sekretariaty, dziekanaty i inne skrzaty...... i oczywiście zacny samorząd studencki z pięknością na czele :D

kurza melodia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.