Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zmieleni.pl - jednomandatowe okręgi wyborcze

2900
#falco nieaktywny
3 marca 2013r. o 14:48
w mojej okolicy nikt nie zbiera żadnych podpisów... :P
zajęci jesteśmy bardziej przyziemnymi sprawami ... ;)
dzisiaj jest dzień wolny wiec folgujemy sobie a nie jakieś akcje...znasz skornie jak myślę zasady dynamiki ...
tam też jest coś o ,,akcjach,,
a nawet więcej ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 marca 2013r. o 14:51
z fizyki byłem zaledwie 'dostateczny' : (

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2013r. o 14:55
jak widzę wystarczyło abyś wiedział że to ,,fizyka,, :)

akcja pociąga za soba reakcję...
dotyczy to wszystkiego... :)
a moją reakcją na wszelkie akcje polityczne jest odruch wymiotny...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
3 marca 2013r. o 14:57
na polityke jestesmy skazani i od niej zalezni, wiec jak mozna cos latwo zmienic to warto sprobowac. chyba ze zarabiasz spory szmal i zamierzasz wyjechac z kraju to mozna miec wy krec .ne

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 marca 2013r. o 15:01
Jedyną szansą na zmiany w tym rządzonym przez biznesowo-polityczne oligarchie kraju jest społeczeństwo obywatelskie. I ta inicjatywa jest tego dobrym przykładem, tym bardziej, że nie zapoczątkował jej polityk.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krycha niezalogowany
3 marca 2013r. o 15:25
Autorytet czy nie ,pomysł świetny, odważny ,popieram i podpisuję się obiema rękoma.Bo jak nic nie będziemy robić to z każdym dniem będzie tylko gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2013r. o 15:27
nie bardzo rozumiem jak można to ,,łatwo ,, zmienić ...
jestem za zmianami ale nie widzę nikogo kto może tego dokonać...
spoleczeństwo już jest tak zastraszone że glośno ,,pierdnąć ,,nie ma odwagi ...
a na drugiego Wałęsę już nas nie stać...
do tej pory nie widzę obiecanych,, stu milionów,, a i ,,Japonia,, jakby nie ta z widokówek... ;)
to całe ,,nasze,, państwo przypomina Hydrę i długo tu się nic nie zmieni ...
nie dokona tego żadna partia polityczna i nie dokona tego dzisiaj jeden człowiek...
jedno z moich marzeń to to ,aby zobaczyć tłumy wku...ludzi na ulicy rozpieprzających ośrodki władzy tak politycznej jak i administracyjnej...
w moim przekonaniu wlaśnie to będzie ostrzeżeniem dla kolejnych ,,elit,,

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
3 marca 2013r. o 15:32
to fatalna koncepcja liczyc na politycznego mesjasza czy partie ktora nagle bedzie roznic sie od pozostalych. to chyba juz oczywiste ze oczekiwanie na to... to strata czasu. nowy system nie faworyzuje kandydatow najwiekszych parti i zwieksza odpowiedzialnosc politykow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza