Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pompa wtryskowa

~xxx niezalogowany
9 września 2012r. o 10:06
Sprawdzenie nic niekosztuje phi,może za darmo naprawiają? dobre ja za sprawdzenie w boschu 200 zł musialem zaplacic sprawdzili cisnienie pompy,szczenosc itp od tego trzeba zacząć,1800 zł kosztowała mnie pompa do autka regeneracja sie nieoplaca bo wyjdzie wiecej,temat przerabialem wiec wiem w b-cu nikt sie niepodejmie bo sie boja ze cos uszkodza wielcy mechanicy,naprawil mi to za rulimpexem , Jakubiszyn auto-servis wyjeli starą,nową uzywana wyslali do boscha na sprawdzenie wrocila zalozyli ustawili i autko lata jak ta lala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lukas? niezalogowany
23 lutego 2013r. o 20:47
Czy facet w Dobrej poradzi soboie z wyciekiem z pompy wtryskowej VP 37? Proszę o opinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6583
#stx nieaktywny
24 lutego 2013r. o 7:28
Mi pompe w hdiku czyli juz cr robil Mucha ,kumplowi uszczelnial w tdi i wszytko i mi i jemu chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaremy200 niezalogowany
24 lutego 2013r. o 17:42
w zyciu do muchy ani innych wynalazkow... tylko i wyłacznie jeziorzany.. koles jest specem od pomp wtryskowych... w zebrzydowej nawet nie wiem czy on jeszcze cos robi bo jak ostatnio bylem to powiedzial ze moze w marcu by mi zajzal do pompy... dobra to raczej pompy od ciagnikow i starych dieslow.... pozostaja jeziorzany, szybko i pewnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
24 lutego 2013r. o 19:28
~jaremy200 napisał(a): w zyciu do muchy ani innych wynalazkow... tylko i wyłacznie jeziorzany..... dobra to raczej pompy od ciagnikow i starych dieslow.... pozostaja...


Jaremy200 , ty chyba reklamujesz te Jezierzany.Co do Dobrej , to chcę zauwazyć ,że facet robi diesle , pomy wtryskowe i to świetnie,.A ty napisałeś bzdury o ciagnikach i starych ropniakach. Ja chcesz robic reklamę to zrób , ale przy okazji nie pisz absurdów o innych , których nie znasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
24 lutego 2013r. o 19:53
Co do Zebrzydowej ,to gościu ma jakieś zboczenie w stosunku do mercedesów ..... jak kiedyś podjechałem innym autem to z wyższością stwierdził ,że on tylko merce ... ?! Druga rzecz ,robił mi pompę gość z Raciborowic ,który wcześniej pracował w Łące ?
Nie wiem jak się nazywał ,ale zrobił to rzetelnie i niedrogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eee niezalogowany
24 lutego 2013r. o 20:09
polecam typa z dobrej - kumaty gosc i nie daleko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxxxx niezalogowany
8 kwietnia 2016r. o 11:35
proszę o numer do gościa do dobrej od pomp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza