Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto buduje sieć za ponad dwa miliony złotych
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 19:37
Niech lepiej zainwestują w przekaz on line z posiedzeń Rady Miejskiej.
Chcę sobie pooglądać jak nic nie robią.
Ten cały "pokój nauczycielski" powinno się wywalić z ratusza na zbity pysk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 19:49
Kolejne "idiotyczne" inwestycje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 20:39
Porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 września 2012r. o 21:35
gdzie mogę kupić z tonę TNT ;) pomoże mi to rozwiązać Wasze problemy :D :D :D


Dopisane 24.09.2012r. o godz. 21:35:

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
24 września 2012r. o 21:52
Czytam powyżej: "Po trwałości projektu sieć będzie mogła zarabiać na siebie poprzez dzierżawę podmiotom komercyjnym, do wszelkich możliwych zastosowań."

... i przypomniało mi się coś co napisałem żartem w 2010 roku: "miasto myśli o sieci salonów fryzjerskich Janina Urszula oraz o supermarkecie Piotr i Roman."

I, nawet jeśli to było zabawne, to przestaje takie być : (


bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 września 2012r. o 22:00
a dlaczego mnie ,,sieć ,, kojarzy mi się ze ,,sitwą,,? :D hmmm...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
24 września 2012r. o 22:04
I jeszcze mi się znalazł stary rysunek a propos wykluczenia cyfrowego i nagród dla szefów miejskich firm:

[img=1348517033_birl0kc.jpg]

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1162
japimacho
24 września 2012r. o 22:43
Czy czasem w związku z rozpoczętym remontem ratusza siedziba władz miasta na przeniosła się na ulicę 1000-lecia. I dlatego mamy takie decyzje, a nie inne.
Bo o ile z koniecznością połączenia wszystkich instytucji miejskich w jednej sieci nie będę dyskutował - tylko, czy urzędnicy będą wiedzieli jak to wykorzystać - i czy musi to się odbyć za pomocą sieci światłowodowej, czy nie ma metody alternatywnej - niech się wypowiedzą znawcy tematu.


To po jaką cholerę potrzebne nam w mieście kolejne infokioski to już nie wiem. Te "istniejące" obecnie raczej nie są powodem do dumy, a tutaj jeszcze powstaną nowe w jakże atrakcyjnych miejscach: MZK ul. Modłowa 8 - już widzę te tłumy korzystające z tego cuda techniki, MOSiR - “baseny letnie” ul. Spacerowa - obiekt większą część roku świecący pustkami, przedszkola - już widzę przedszkolanki wyprowadzające codziennie dzieci na godzinę oglądania "pomnika" wystawionego ku czci władz miasta przez te władze właśnie.
Panie Prezydencie te 200 osób wykluczonych cyfrowo raczej nie da Panu zwycięstwa w przyszłych wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.