Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga na złodziei

~ niezalogowany
28 września 2012r. o 18:10
karmelka29 napisał(a): :) ..z całą pewnością..nie był to nikt obcy.. :)



Tak Cię to cieszy ??
po co ten usmiech ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
28 września 2012r. o 18:13
:) ..mnie to nie cieszy..bo ja ..i moja rodzina jesteśmy..ofiarami tego zdarzenia..:)
:) pozdrawiam..

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
28 września 2012r. o 18:14
Mam nadzieje ze zlapia tych zlodziei i wsadza do paki na kilka lat . Moze sie wkoncu czegos naucza ...e. Jak mozna kogos okradac?? Niech wezma sie za prace a jak nie ma w okolicy to zagranice a nie .....a okradaja kogos kto ciezko zapracowala na swoje. Jak ktos wie kto jest w to zamieszany dzwoncie na Policje !!! Bo jesli bedziecie ukrywac to ktoregos dnia i was okradna.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2012r. o 18:14
tak szybko wrócilas ze spacerku ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
28 września 2012r. o 18:19
Mam nadzieje ze zlapia tych zlodziei i wsadza do paki na kilka lat . Moze sie wkoncu czegos naucza ...e. Jak mozna kogos okradac?? Niech wezma sie za prace a jak nie ma w okolicy to zagranice a nie .....a okradaja kogos kto ciezko zapracowala na swoje. Jak ktos wie kto jest w to zamieszany dzwoncie na Policje !!! Bo jesli bedziecie ukrywac to ktoregos dnia i was okradna.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
28 września 2012r. o 20:41
Karmelko :* czekamy na dobre wieści:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8615
#BobMarley nieaktywny
28 września 2012r. o 21:42
Znowu sie zaczyna złodziejstwo na tomaszowie Rok przerwy był i na nowo widze

Fakty i zdarzenia, przedmioty i rzeczy wszystko to kolosalna bzdura. Posłuchaj jest tylko jedna prawda tą prawdą jest Jah Rastafari.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
29 września 2012r. o 0:48
:)

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima