Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w MOHITO w Bolesławcu

~... niezalogowany
10 listopada 2012r. o 11:03
ja tez bylam na rozmowie kwalifikacyjnej do MOHITO, panie bardzo duzo pytan zadawaly. niestety nie oddzwonili szkoda :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2012r. o 19:29
Mnie zastanawia ile mają lat osoby które zostały zatrudnione, czy są to 20 latki czy może nieco starsze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
10 listopada 2012r. o 19:33
~ napisał(a): Mnie zastanawia ile mają lat osoby które zostały zatrudnione, czy są to 20 latki czy może nieco starsze....


zaspokoję choć trochę Twoją ciekawość.. 23



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2012r. o 19:37
Tak też myślałam, że 20 latki. W sklepach takich marek jak powstają u nas to tylko młode dziewczyny pracują, takie po 30-tce nie mają szans....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwa niezalogowany
10 listopada 2012r. o 19:47
Powodzenia wam życzę młodzi i odnalezienia w tej niestety wymagającej rzeczywistości. Każdy kiedyś zaczynał i przechodził przez swoje. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2012r. o 0:45
mi się wydaję że największą szanse mają te które mają jakie kolwiek doświadczenie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2012r. o 8:53
Doświadczenie doświadczeniem ale czy widziałaś kiedyś w House czy reserved panią w średnim wieku? Bo ja nie, zawsze tam pracują młode osoby... takie właśnie 20 latki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
11 listopada 2012r. o 10:19
~ napisał(a): Doświadczenie doświadczeniem ale czy widziałaś kiedyś w House czy reserved panią w średnim wieku? Bo ja nie, zawsze tam pracują młode osoby... takie właśnie 20 latki


a to źle że młodym daje się szanse zarobienia paru groszy? jak młodzież ma inaczej "wystartować", od czego ma zacząć?

ostatnio w PUP dodam że w legnickim, usłyszałam że nie dostanę stażu bo są one przyznawane tylko osobom po 50 roku życia ze względu na aktywizację właśnie starszych osób...

nie dość że młodzi nie mają szansy na zdobycie doświadczenia poprzez PUP to jeszcze się czepiacie firmówek że młodych przyjmują



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima