Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odzież do oddania

2398
#gosiabol nieaktywny
5 listopada 2012r. o 18:28
Czy ktoś się orientuje gdzie można oddać zbędną odzież w dobrym stanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2012r. o 18:59
jak większe rozmiary to ja wezmę? a za darmo czy jak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
5 listopada 2012r. o 19:06
gosiabol napisał(a): Czy ktoś się orientuje gdzie można oddać zbędną odzież w dobrym stanie?


w ostateczności wrzucaj do kontenerów na odzież,bo ciuchy stamtąd nie trafiają do potrzebujących,tylko sa przerabiane na czyściwo i za to jest kasa.
Nie ważne czy wrzucisz tam starą zeszmacona koszulkę czy drogi polar-i tak będzie pochlastane i wycenione za kg czyściwa.

Pierw poszukaj chętnych w okolicy ,a jak masz czas to trzaśnij foty i wrzuć na bolca np w temat : oddam za piwko/inne.
Ktoś kupi za bezcen,Ty za darmo nie oddasz-i wszyscy zadowoleni:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2012r. o 19:08
hemi napisał(a): w ostateczności wrzucaj do kontenerów na odzież,bo ciuchy stamtąd nie trafiają do potrzebujących,tylko sa przerabiane na czyściwo i za to jest kasa.


????? :| :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2012r. o 22:01
Warto zanieść takie rzeczy do PCK, tam są naprawdę potrzebujący ludzie i z uśmiechem przyjmą wszystko lub w MOPS-ie( tylko nie wiem czy tam przyjmują).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9801
#jancio nieaktywny
6 listopada 2012r. o 14:29
mam informację,że u ks. Gołębiowskiego "na posesji",we wtorki ,po południu przyjmują odzież dla potrzebujących. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9867
#ania1991 nieaktywny
6 listopada 2012r. o 14:32
do pojemników lub bezpośrednio do domu dziecka ja tam oddawałam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2398
#gosiabol nieaktywny
6 listopada 2012r. o 18:25
Dziękuję za pomoc. Znalazły się chętne osoby :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.