Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nie wyrabiam psychicznie

~kasia niezalogowany
30 listopada 2012r. o 14:22
a dziewczyna ktora pisala ze jej sie zycie wali i wtracajaca sie tesciowo moze chcesz pogadac na priv masz jakies imie zeby sie lepiej pisalo. Ja co prawda jeszcze nie po slubie ale wiem jak przyszla tesciowa moze sie wtracac znam to z autopsji heh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9978
#diamencik23 nieaktywny
30 listopada 2012r. o 14:30
:)snowboard narty o tej porze roku to fajny pomysl.. moze fotografia albo basen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ten ktos niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 8:19
diamencik23 napisał(a): :)snowboard narty o tej porze roku to fajny pomysl.. moze fotografia albo basen


niestety przez ok. 2 miesiace nie zaznam zadnych przyjemnosci ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 20:10
~ten ktos napisał(a):
diamencik23 napisał(a): :)snowboard narty o tej porze roku to fajny pomysl.. moze fotografia albo basen


niestety przez ok. 2 miesiace nie zaznam zadnych przyjemnosci ...


Czyli co mam rozumieć idziesz do więzienia???
Jak przez najbliższe 2 miesiące nie zaznasz przyjemności co przez to mam rozumieć???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZNAM LEKARSTWO niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 20:37
Ludzie zróbcie sobie dwójkę dzieci, jedno po drugim, zapewniam, że nie będziecie mieli czasu myśleć o głupotach i się dołować, właściwie to nie ma czasu na nic, nawet się wykupczyć. Dla mnie od 3 lat nie istnieje coś takiego jak dół, dopiero teraz zrozumiałam jaka głupia byłam że przejmowałam się jakimiś drobnostkami, teraz to jest życie, na pełny etat.....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ten ktos niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 22:27
~ napisał(a):
~ten ktos napisał(a):
diamencik23 napisał(a): :)snowboard narty o tej porze roku to fajny pomysl.. moze fotografia albo basen


niestety przez ok. 2 miesiace nie zaznam zadnych przyjemnosci ...


Czyli co mam rozumieć idziesz do więzienia???
Jak przez najbliższe 2 miesiące nie zaznasz przyjemności co przez to mam rozumieć???


dokladnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 grudnia 2012r. o 23:24
to z bogiem

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
1 grudnia 2012r. o 23:56
:| :|

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza