Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Po pierwsze mieszkańcy BASEN ORKA

5413
#Przemyslaw nieaktywny
15 grudnia 2012r. o 11:52
~Tytus napisał(a):
~ napisał(a): strasznie zimno na tym basenie!!!wybiore sie jak sie ociepli....
zimno,brudno i drogo.Oszczędności kosztem klientów.Pójdę dalej:w ramach oszczędności proponuję wyświetlanie w Forum filmów bez dźwięku..a Prezesowi powinniśmy uwawać,że płacimy.Może wtedy weźmie się do roboty!
>

Co do ceny wstępu na basen , myślę że wpływ ma kilka rzeczy.Po pierwsze zbyt rozbudowana kadra kierownicza .Po drugie Miasto nałożyło na Basen podatek od nieruchomości w wysokości 120 tysięcy rocznie .Znosząc go można by było sprzedać 60 tysięcy biletów za pół ceny.
Po trzecie spółka " Bóbr " nie traktuje w preferencyjny sposób spółki Orka a obie są własnością miasta Bolesławiec.To przykład nadmuchania kosztów tylko w tej jednej spółce.Jeśli dodamy pozostałe wyłoni się obraz gospodarki Miasta.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4094
#arkadiuszw nieaktywny
15 grudnia 2012r. o 12:32
bylem pare razy na orce z dzieckiem , jest fajnie , wcale nie jest brudno , cena tez jest przystępna , każdy by chciał wszystko za darmo, darmozjady ,głupot nie gadajcie wiesniaki , wybudowac im basen to ciagle beda narzekac, jedzcie sobie do Berlina do Tropical Islands jak wam tu źle a ja bede chodzil na orke , moje dziecko świetnie sie tam bawi , malkontenci wieczni, dlaczego w tym miescie wszyscy są wiecznie niezadowoleni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
15 grudnia 2012r. o 13:18
brud, na który wielu z Was się użala na tym obiekcie w większości przypadków nie jest brudem...a błędami powstałymi jeszcze na etapie wykonastwa tego obiektu. Przykład. Przyjżyjcie się moi drodzy płytkom położonym w strefie basenowej. Są one zafugowane fugą epoksydową. Niechlujne wykonastwo, a póżniej byle jak wykonane odbiory, doprowadziły do tego, że teraz te płytki sa pełne plam, maziajów, śladów od wiader i innych baboli. Niestety te rzeczy są praktycznie nie do usuniecia chemicznie. Do tego płytki te nie zostały zaimpregnowane przed oddaniem do użytkowania. Efekt jaki jest, każdy widzi.
Na tym basenie były już wielokrotnie prowadzone próby doczyszczenia tych newralgicznych miejsc. Bez rezultatu. Stosowane srodki na bazie kwasów: fosforowego, amidosulfonowego, nie radziły sobie z tymi zabrudzeniami. Są to najmocniejsze (w sensie kwasowosci) środki chemiczne o odczynie pH w granicach 1.
Drodzy mieszkańcy, nie wszystko wygląda tak, jakby się na pierwszy rzut oka wydawało.

Inna sprawą jest, kto ten obiekt z taką ilością fuszerek, odebrał od Generalnego Wykonawcy. No ale z tym pytaniem to do waszych lokalnych władz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 19:42
Nie znalazłem odpowiedniego wątku "po pierwsze mieszkańcy" dotyczącego rozbabranego miasta więc wstawiam tu. Ulica Kraszewskiego w wyniku bezrozumnej polityki rozpoczynania zimowych "remontów" rozbabrana na zimę.
Zgody mieszkańców zbierane były z dumnym hasłem rozpoczęcia remontu w czerwcu (pewnie byłby już skończony), najwyraźniej jednak Burmistrz zaabsorbowany był tematem bazyliki i nie zdążył w terminie, remont "ruszył" późną jesienią a przede wszystkim mieszkańcy zostali postawieni w sytuacji tzw. "dupa w krzakach". Ni ma mrozu jest błooooto, pada śnieg nikt nie odśnieża... Jednak odpowiednie "organa opresyjno-represyjne" (zawsze gotowe do karania mandatem) kontrolują czy mieszkańcy chodniczki odśnieżają.
Jak widać Burmistrz został doceniony:

[img=1356115234_rtpdwsb.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 20:54
Wujku tak z innej beczki: jeździ ktos szosą do legnicy?
Przed Chojnowem jest robiony remoncik małego odcinka drogi i...wręcz uderza nieudolność kogos tam,mały remoncik zwykłej drogi a trwa to z dobre pół roku-w tym czasie w japonii czy innych chinach to już by 10km most postawili:)

Stanąłem na czerwonym przed sygnalizatorem,a facet z budowy do mnie z ryjem ,że za blisko stanąłem ,bo nie ma jak elementów (dośc długich) przenieśc ,bo za blisko stoję..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~snoopy niezalogowany
22 grudnia 2012r. o 10:20
bo wizycie na basenie skonczylo sie dla mojej curci wizyta u lekarza i antybiotykach . Szkoda ze nikt nie pomysli o dzieciach . Woda zimna pare razy zdazylo sie ze pod natryskiem tez leciala zimna woda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
22 grudnia 2012r. o 13:14
do akrkadiuszw
skoro jest tak cudownie to czemu na Orce byles w ciagu 1,5 roku "az" kilka razy...

na basen mieszkancow powinno stac na bywanie na nim przynajmniej raz w tygodniu, bez nadszarpniecia budzetu domowego.
My niestety utzymujemy wladze Orki, troche przerosnieta.
Gdyby przynajmniej na to zaslugiwali, a tyle osob nie potrafi stworzyc ciekawej oferty dla mieszkancow. Szuka tylko sposobu na zarobienie kolejnej kasy, naszej kasy.

Zalosne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela223 niezalogowany
18 marca 2013r. o 16:08
kim z zawodu jest prezes orki? ekonomista? czy po zarządzaniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.