Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Mikołaj do wynajęcia

3029
#HelloKitty nieaktywny
29 listopada 2012r. o 9:40
BARDZO POLECAM! Mikolaj byl u nas z sniezynka (cukiereczka dostalismy!), bardzo milo wspominamy...i POLECAMY :::CENA nie jest duza a wrazenia dziecka pozostaja na laata-zdjecia i filmik z tego spotkania mamy! Mikolaj bardzo mily o mega''cieplym mikolajowym'' glosie o ile t ciagle ten sam Mikolaj co 3lata temu!


pozdrowienia

<b>**** Raczki malutkie, ale chwyca Cie za serce, Na zawsze ****</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3732
#Dorcia nieaktywny
30 listopada 2012r. o 10:12
HelloKitty napisał(a): BARDZO POLECAM! Mikolaj byl u nas z sniezynka (cukiereczka dostalismy!), bardzo milo wspominamy...i POLECAMY :::CENA nie jest duza a wrazenia dziecka pozostaja na laata-zdjecia i filmik z tego spotkania mamy! Mikolaj bardzo mily o mega''cieplym mikolajowym'' glosie o ile t ciagle ten sam Mikolaj co 3lata temu!


pozdrowienia


Dziękujemy :*

Ps. Mikołaj jest cały czas ten sam :)

Pozdrawiamy!


Dopisane 30.11.2012r. o godz. 10:12:

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9882
#pycielek nieaktywny
30 listopada 2012r. o 12:54
A czy mikołaj działa tylko na terenie Bolesławca ? chodzi mi dokładnie o Ołobok chetnie dowioze swoim samochodem pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3732
#Dorcia nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 18:40
pycielek napisał(a): A czy mikołaj działa tylko na terenie Bolesławca ? chodzi mi dokładnie o Ołobok chetnie dowioze swoim samochodem pozdrawiam!


Mikołaj chętnie przyjechałby do grzecznych dzieci z Ołoboku, jednak nie dysponuje czasem na tak odległe dojazdy :(

Pozdrawiamy :)


Dopisane 02.12.2012r. o godz. 17:36:

Zapisy jeszcze trwają zapraszamy :)


Dopisane 02.12.2012r. o godz. 22:54:

:)


Dopisane 03.12.2012r. o godz. 16:21:

Mikołaj czeka jeszcze na zgłoszenia :)


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 07:06:

:)


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 18:40:

:)


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 18:40:

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 18:47
A do grzecznego Wujka to by przyszedł? W zasadzie to może sama Śnieżynka (gdyby Mikołaj był zarobiony - na co liczę) ? :D
Pozdrawiam Dorcia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4688
#Strazak nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 19:08
Wujo prosisz się o rózgę... od żony :>

Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 19:24
Ciiiiiiiiicho !... Nie płosz mi Śnieżynki! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 19:36
Mikołaj to nie mój ,,rewir,, ale Śnieżynka ;)
Wujku-jak tylko wyjdzie od Ciebie daj jej mój adres...
a grzecznym byl przez cały roczek...chyba... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza