Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zima idzie !!!

~ niezalogowany
30 listopada 2012r. o 16:21
Rafciu, co to znaczy "wierzyć w pogodę"??:D
A co znaczy , że pogoda nie jest dokładna?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 listopada 2012r. o 17:14
~Rafi napisał(a): Hemi znawca motoryzacji co ma wszystko na czas i myśli że ludzie radia i tv nie mają jestem ciekaw czy taki znawca zawsze wierzy w pogodę ?? bo nie jest zawsze dokładna jak widać czasem :)



rafi co ma pasja motoryzacyjna wspólnego z "wierzeniem w pogodę"??
Po prostu nie jestem idiotą co ma 30.11 w kalendarzu,a mysli ,że wiosna idzie:P
A jak ogladam pogode i wszędzie mówią,że idzie ochłodzenie to nie jestem ograniczony i WIEM ,że trzeba sie do zimy w końcu przygotować.

Temat załozyłem po to,bo może ktoś dalej mysli ,że ten przelotny snieg to znak jeszcze długiej jesieni i ,że czas na zimówki to za miesiąc jak nie dalej :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2012r. o 17:54
kto miał wymienić to wymienił a twoje rady i troski są nie potrzebne!chyba że chcesz się po podniecać tym że snieg pada czy tam twoim subaru! :P

Zmoderowano 30.11.2012 godz.21:45 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2012r. o 17:59
~ napisał(a): kto miał wymienić to wymienił


A kto miał nie wymienić, ten nie wymienił?? :D
Uwielbiam Twoje posty!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
1 grudnia 2012r. o 0:41
a ja miałam wymienić i nie wymieniła i co teraz będzie? jak spadnie śnieg to będę spacerowała zamiast jeździć i tyle :P

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
1 grudnia 2012r. o 15:39
Jakie to Poslkie. Człowiek chce być miły i przypomnieć, że zima nadchodzi i już czas na wymianę opon. Robi to z dobrej woli, ale zawsze znajdzie się osobnik o niższym współczynniku ilorazu inteligencji co mu zawsze wszystko nie pasuje i pisze, żeby tylko dogryźć. Bawią mnie takie osobniki.

A tak poza tym pozdrawiam wszystkich "inteligjentów" co to się po śniegu na letnich wypuszczają. Rozumnemu człowiekowi nie wypada mówić, że mu Was nie szkoda, dlatego tego nie powiem. Mam nadzieję, ze nikt niewinny nie ucierpi z powodu waszej głupoty.

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 lutego 2013r. o 15:16
ależ ponowne uderzenie. ślisko niesamowicie dopóki mocno nie zasypie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 lutego 2013r. o 15:18
dzieki za info, od lat mam zamurowane okna

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza