Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

porodówka w Bolesławcu

~zainteresowany ojciec niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 10:37
moja żona nie chce rodzić w bolesławcu zastanawiam się dlaczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
27 grudnia 2012r. o 15:25
może ojcem jest któryś z lekarzy? ;)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
27 grudnia 2012r. o 15:57
moze ona wcale nie chce rodzić(strach) :D a tak powaznie to w boleslawcu nie jest tak zle a pewnie sie nasluchala jakis bzdur
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 21:48
rodziłam dwa razy w bolesławcu i nie narzekam,wiem też od innych matek z innych miast że nigdzie nie ma tak idealnie no chyba że w ,,Leśnej Górze'' u doktora ,,Burskiego'' a tak poważnie to nie taki diabeł straszny,żona nasłuchała się opowieści z cyklu ,,a moja znajoma to.......''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 22:20
~zainteresowany ojciec napisał(a): moja żona nie chce rodzić w bolesławcu zastanawiam się dlaczego
Pytałeś już o to żonę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 15:05
jak nie chce to nie chce zrozum ja najwyzej ma jakies obawy, proste, moze jakas kolezanka uprzedzila ja przed rodzeniem w bc, znajoma gdyby mogla cofnac czas sama by rodzila gdzies indziej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 20:03
Szczerze polecam B-wiec, położne super, miałam kontakt z porodówką w innnym mieście i gdybym mogła cofnąć czas to pierszy poród byłby również w B-cu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
10 lipca 2014r. o 19:35
~MaLenka19 napisał(a): Jest mama ktora bedzie rodzic w tym.czasie? Byl juz jeden watek na temat porodu ale sprzed dwoch lat... Zastanawiam sie nad porodem w lubaniu czy to dobry pomysl? Moze ktoras udzielic jakis informacji w tym temacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza