Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kulki/granulat styropianowy

~a. niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 9:46
~ napisał(a):
~ napisał(a): O matko, mam tego całego, ogromnego big baga i nie wiadomo co z tym zrobić. Ocieplaliśmy tym skosy na strychu-porażka. Spytam rodziców, gdzie to kupili.


ale co porażka.nie polecasz takiego docieplenia?
przepraszam za off top

Majster-odpisałam Ci na maila.
Co do takiego sposobu docieplenia-cóż, to jest bardzo upierdliwe, te kulki trzeba jakoś wpuścić w skosy, potem wszędzie ich pełno, jeśli dom jest stary-to wylatują przez szczeliny. U nas się to nie sprawdziło i trzeba było tak czy siak zastosować inną metodę, a kulki wcześniej wpuszczone w skosy-jakoś stamtąd odzyskać-i to dopiero była bonanza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
14 kwietnia 2013r. o 22:50
zostało jeszcze Ci troche tych kulek :P?

[email protected]

Mam zamiar zrobić sobie dużą pufę do tego:P

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza