Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konflikt w sprawie finansowania bolesławieckiego Domu Dziecka
4885
#Anonim4886 nieaktywny
21 stycznia 2013r. o 23:53
Cała ta zawierucha dosyć dziwnie wygląda.

Gdy Pijarzy przejmą i drugi obiekt szkolny (jedyny problem, to gdzie upchnąć uczniów, ale pewne osoby już o to zadbają), w którym powstanie liceum, budynek po byłym domu dziecka, wyremontowany, wyposażony, idealnie nada się pod internat.

A wszystko wydarzy się ponad głowami siostrzyczek i dzieci.

Obym się mylił...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 stycznia 2013r. o 23:58
wtedy klerykalna pedofilia opanuje Bolesławiec do reszty....

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antypingwin niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 0:18
precz pingwinom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 stycznia 2013r. o 0:22
precz pingwinom, księza na księzyc, niech zyje islam!

allah akbar!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 6:12
TA napisał(a): Jakże się nie zgodzić z tym tekstem...
http://www..../a8161.php
Panie Chwojnicki - po żołniersku - za pogardę dla dzieci należy się... sam Pan wiesz co!


Normalnie.... ja się nie zgadzam. Jest nieobiektywny. Mało tego jest stronniczy i zgryźliwy jak to wstrętne babsko.
I od razu dodam, że nie jestem ani zwolennikiem, ani miłośnikiem ani pracownikiem starostwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 6:15
Z Was to tylko jad tryska ;/ i tylko się wymieniacie :D najpierw na siostry,teraz na urzędy .Zeby tylko wypluć z siebie,opluć kogoś. W każdym temacie. Te forum to jakaś patologia ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wina siostry dyrektor czy jak ją tam zwą niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 9:31
Opiszę sytuację świadczącą o braku kompetencji i podstawowej wiedzy tej Pani, bo inaczej Jej nazwać nie można.

Kiedyś pewna firma, duży koncern, chciała przekazać dla dzieci środki dla polepszenia ich stanu zdrowia ( nie ważne co to było ).

Po rozmowie z siostra przełożoną usłyszałem w słuchawce że ona tego nie chce i dzieci modlitwą i czosnkiem leczy.

Myślę że nie trzeba więcej komentarza i bardziej rozpisywania się !!!

Przykro takie rzeczy słyszeć od osób które uważamy za pewnego rodzaju autorytety.

Niestety jaki kraj i miasto, takie SIOSTRY PRZEŁOŻONE !!!!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 9:47
Pewna dziewczyna z domu dziecka mówiła jak tam jest i nie jest wesoło tzn opieka daleka od ideału,posiłki w śladowych ilościach.Jak dla mnie kwota która jest przeznaczona na jedno dziecko jest już teraz zawrotna-dom dziecka w końcu otrzymuje dary,ma sponsorów ale mimo wszystko myślę,że skoro miasto stać na ciągłe upiększanie rynku(i tylko rynku)to powinni wyciągnąć węża z kieszeni i zainwestować w te dzieciaczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.