Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konflikt w sprawie finansowania bolesławieckiego Domu Dziecka
~madziula niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 13:18
Ja powiem szczerze, że za każdym razem jak przechodzę obok tego budynku to zastanawiam się, gdzie są te dzieci. Nigdy nie widziałam ani nie słyszałam ich na terenie obiektu, podczas gdy pod sąsiednim blokiem biegały rozbawione dzieci. Ja nie wiem czy oni je zamykają w tym domu i każą na klęczkach modlić całymi dniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 18:42
~madziula napisał(a): Ja powiem szczerze, że za każdym razem jak przechodzę obok tego budynku to zastanawiam się, gdzie są te dzieci. Nigdy nie widziałam ani nie słyszałam ich na terenie obiektu, podczas gdy pod sąsiednim blokiem biegały rozbawione dzieci. Ja nie wiem czy oni je zamykają w tym domu i każą na klęczkach modlić całymi dniami.
No właśnie.Trafne spostrzeżenie.Też się nad tym zastanawiam :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 18:50
~ napisał(a):
Ktoś napisał: A ty skąd wiesz że baba babie? :> Gdyby to były plotki osób nie związanych z domem dziecka to to nie byłoby mojego komentarza ale jeśli info pochodzi z samego żródła to coś w tym jest.I tak w tym konflikcie jestem za dziećmi.


no patrz... a mi owa dziewczyna mowila zupelnie cos innego. niesamowite, jak mozna tak krecic :]
no, gdyby to były plotki osób nie związanych z domem dziecka to nie byłoby mojego komentarza na twoj komentarz. nieprawdarz?? ;)

innymi slowy, moja kuzynka jest w DD wolontariuszem. Z jej relacji maluje sie zupelnie inny obraz. A to co niektorzy z was pisza jest poprostu zwyklym lajdactwem
No i widzisz-taka jesteś pewna że to ta sama dziewczyna a to zupełnie ktoś inny a już na pewno nie wolontariuszka.Poza tym nie mam powodu aby kręcićtym bardziej że w tym konflikcie nie jestem za miastem a dziećmi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krzysiek niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 20:52
szkoda wam kasy, pewnie -to nie wasze dzieci
lepiej zostawić sobie na premie -WSTYD-politycy i tacy zdziwieni że społeczeństwo was nie trawi =a pani która wystąpiła w reportażu ani nie była zabawna ani śmieszna raczej żałosna szkoda że nasze władze nie są w stanie postawić się w miejscu tych dzieci a w końcu o nie chodzi o ich dobro a może tylko rozgrywki przy ciepłym korycie szkoda ,radze tylko pamiętać
że korytko nie jest wieczne p.p.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
22 stycznia 2013r. o 21:25
~ napisał(a):
~madziula napisał(a): Ja powiem szczerze, że za każdym razem jak przechodzę obok tego budynku to zastanawiam się, gdzie są te dzieci. Nigdy nie widziałam ani nie słyszałam ich na terenie obiektu, podczas gdy pod sąsiednim blokiem biegały rozbawione dzieci. Ja nie wiem czy oni je zamykają w tym domu i każą na klęczkach modlić całymi dniami.
No właśnie.Trafne spostrzeżenie.Też się nad tym zastanawiam :|
Dzieci chodzą pewnie na zajęcia popołudniowe, a przed południem sa w szkole. Komputery też trochę czasu zabierają, trochę odrabianie lekcji, więc gdzie tu zobaczyć dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 22:16
~ napisał(a):
innymi slowy, moja kuzynka jest w DD wolontariuszem. Z jej relacji maluje sie zupelnie inny obraz. A to co niektorzy z was pisza jest poprostu zwyklym lajdactwem
No i widzisz-taka jesteś pewna że to ta sama dziewczyna a to zupełnie ktoś inny a już na pewno nie wolontariuszka.Poza tym nie mam powodu aby kręcićtym bardziej że w tym konflikcie nie jestem za miastem a dziećmi :P

nie zrozumialas. poniekad byla to ironia. ale wolontariuszka jest prawdziwa ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek6310 niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 22:33
w końcu ktoś się bierze za te siostrzyczki wielokrotnie przełożone.może trzeba zainstalować ukryte kamery żeby zobaczyć co tam się dzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawdomowny niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 14:07
dzieci sa zastraszane tym ze beda wyjezdzaly do innych osrodkow jak beda nie grzeczne kazdy tak broni a nikt nie wie jak tam jest.skoro dzieci maja tylu wychowawcow to dlaczego dziecko kiedys wybieglo na ulice na boso?? gdzie byli wychowawcy? dom dziecka dostaje za duzo kasy a starosta sie lituje nie wiem po co ... dyrektorka zamydli kazdemu oczy zeby wyszlo na jej ... za malo pieniedzy chca jej dac to moze sie obawia ze i ona bedzie miala mniejsza wyplate w koncu 5000zl nie kazdy zarobi... tak dzieci maja tam wszystko az za dobrze jak by troche oszczedzaly to i by nie odczuly ze zabiora te 32.000zl .otworzcie ludzie oczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza