Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
~~Jerzy Zlotkowski niezalogowany
23 lutego 2017r. o 13:13
"Nikomu nie ufam, a zwłaszcza politykom PO-PSL. To są ludzie jak gołębie... Bardzo ładnie wyglądają w telewizji TVN 24, a w rzeczywistości to są zawsze zakupczyne parapety . ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 lutego 2017r. o 15:34
Ktoś podał informacje że przed wyborami samorządowymi zdjęcie obecnego radnego Dariusza Filistyńskiego było umieszczone w pobliżu kościelnego ołtarza.
Ponieważ radny DF wykazuje nerwowe ruchy i zapodaje na oślep do prokuratury za obrazę dobrego imienia MZGK wypadało by takie informacje sprawdzić.
Obrazą MZGK był ponoć fakt że radny uczestniczy w kościelnych liturgiach prawdopodobnie z pierwszego rzędu.
Czy to prawda że przed wyborami fotografia radnego była ......?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolczyk niezalogowany
23 lutego 2017r. o 16:19
PanM napisał(a): Ktoś podał informacje że przed wyborami samorządowymi zdjęcie obecnego radnego Dariusza Filistyńskiego było umieszczone w pobliżu kościelnego ołtarza.
Ponieważ radny DF wykazuje nerwowe ruchy i zapodaje na oślep do prokuratury za obrazę dobrego imienia MZGK wypadało by takie informacje sprawdzić.
Obrazą MZGK był ponoć fakt że radny uczestniczy w kościelnych liturgiach prawdopodobnie z pierwszego rzędu.
Czy to prawda że przed wyborami fotografia radnego była ......?


Ja Tobie tego nie powiem bo moje podejście do tej instytucji (kościoła ) jest jeszcze bardziej radykalne od twojego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 lutego 2017r. o 17:35
PanM napisał(a): W imię przyzwoitości .
Ostatnie dni na lokalnej scenie politycznej główne skrzypce gra pewien radny DF który prawdopodobnie za zlecenie swego pryncypała kopie innego radnego DM .


Co tak nieśmiało? Jednak trzesięsz pan doopą ze strachu. Takie radnego to ja bym nie chciał, nie mówiąc już o prezydenturze.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 lutego 2017r. o 17:46
skorn napisał(a):
PanM napisał(a): W imię przyzwoitości .
Ostatnie dni na lokalnej scenie politycznej główne skrzypce gra pewien radny DF który prawdopodobnie za zlecenie swego pryncypała kopie innego radnego DM .


Co tak nieśmiało? Jednak trzesięsz pan doopą ze strachu. Takie radnego to ja bym nie chciał, nie mówiąc już o prezydenturze.


Panie Pawle " skorn " .Radny DF właśnie na mnie zapodał do prokuratury.Po co ma się kopać z koniem na dopingu ?


Dopisane 23.02.2017r. o godz. 17:46:

PO CO MAM

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 lutego 2017r. o 17:50
Racja, wklejaj pan dalej obrazki w tematach o PiS. To jest prawdziwa walka o lepszą Polskę!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 lutego 2017r. o 18:08
Premier Bata Szydło zeznaje w sprawie wypadku.
Zeznania zostały utajnione ze względu na tajemnicę przewożenia najważniejszych osób w Polsce.

A ja naiwnie myślałem że najważniejsi są obywatele Rzeczypospolitej.


Dopisane 23.02.2017r. o godz. 18:08:

skorn napisał(a): Racja, wklejaj pan dalej obrazki w tematach o PiS. To jest prawdziwa walka o lepszą Polskę!


Panie Pawle , niech Pan poluzuje gumkę w majtach.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lutego 2017r. o 18:19
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima