Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
~~ niezalogowany
11 marca 2017r. o 22:43
Mi też się podoba, wpłacajta na kod, demokracja musi kosztować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 marca 2017r. o 8:38
Ten gościu skończy w psychiatryku .W najlepszym wypadku w odpowiednim momencie ucieknie z Polski. Tylko gdzie ? Do Korei Płn ?


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 marca 2017r. o 9:19
A tymczasem na jednym z większych portali informacyjnych " "Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców"
lub
"wnuczka chruszczowa bezlitosna wobec kaczyńskiego"
itp, itd.
Nie byłem za kaczyńskim, ale teraz otwierają mi się oczy i widzę jednak, że trzeba na niego głosować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 marca 2017r. o 9:30
~~ napisał(a): Mi też się podoba, wpłacajta na kod, demokracja musi kosztować

Nie widziałeś lemingu jak Rydzykowi koperty z emeryturą wręczają i jeszcze całują go porękach żeby chciał brać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 marca 2017r. o 9:44
PanM napisał(a): Ten gościu skończy w psychiatryku .W najlepszym wypadku w odpowiednim momencie ucieknie z Polski. Tylko gdzie ? Do Korei Płn ?


W poprzednim wpisie pomyliłem link -- miało być oczywiście to
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierewicz-podkomisja-smolenska-wkrotce-przedstawi-swoje-ustalenia/1nry5md

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przyzwoicie będzie gdy... niezalogowany
12 marca 2017r. o 9:56
obejrzy Pan film "Wyklety".
W kinie do 22 marca.
Może wówczas zrozumie Pan jak wiele jesteśmy winni takim ludziom.
Jest tam wyraźna granica, dobra i zła. Pięknie pokazane, zgodnie z prawdą kto bohater a kto bandyta.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 marca 2017r. o 10:14
~~Przyzwoicie będzie gdy... napisał(a): obejrzy Pan film "Wyklety".
W kinie do 22 marca.
Może wówczas zrozumie Pan jak wiele jesteśmy winni takim ludziom.
Jest tam wyraźna granica, dobra i zła. Pięknie pokazane, zgodnie z prawdą kto bohater a kto bandyta.



Głupiś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Glupis niezalogowany
12 marca 2017r. o 11:37
Oto merytoryczna odpowiedz osoby
z papierami w IPNie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza