Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
~Przyzwoity i uczciwy człowiek niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 13:43
p1954, już Ci kiedyś napisałem, że w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem politykiem i nie muszę się podpisywać pod swoimi komentarzami. W przeciwieństwie do Ciebie ja nie potrzebuję zbijać kapitału politycznego i mydlić oczu by istnieć.
Człowiek honorowy trzyma się zasad honoru. A całe to Twoje tłumaczenie jest żenujące i nie jest warte przysłowiowego funta kłaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 14:12
Przemyslaw napisał(a): Przed opublikowaniem tego postu wysłałem zamieściłem go na swojej stronie Facebook oraz na stronach zainteresowanych .
Oto reakcja naszej partii oraz Janusza Palikota .
http://tvp.info/informacje/polska/pojawil-sie-wniosek-o-wycofanie-rekomendacji-dla-nowickiej/9856446


Bardzo zabawne, to oburzenie Palikota jest wprost rozczulające. 40.000 PLN dla Nowickiej- nieładnie, 7.000.000 subwencji dla Ruchu Palikota - wszystko w porządku.

Przemysławie może wyjaśnisz zatem, dlaczego Twój Ruch nie zrezygnował z pobierania subwencji budżetowej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~supa niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 14:57
mimo wszystko dość ciekawa zagrywka polityczna... ciekawe czy poświęcą Nowicką dla... no właśnie, czy lud to kupi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 16:18
Marszałkowie sejmu deklarują przekazanie swoich nagród na cele charytatywne .Najwyraźniej świadczy to o niezrozumieniu intencji wyborców .
Pomogę zatem --- Rzecz w tym że po pierwsze dają w ten sposób przykład i przyzwolenie pracownikom administracji na niższych szczeblach a poza tym sumy te z powodzeniem mogły by umniejszyć podatki ściągane od obywateli.Wbrew pozorom skala jest duża .Wszystkie nagrody i trzynaste pensje budżetówki spokojnie uczynią sporo miliardów w skali roku.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 16:25
Przemyslaw napisał(a): Wszystkie nagrody i trzynaste pensje budżetówki spokojnie uczynią sporo miliardów w skali roku.


Przemysławie, to może Twoja partia odda te 7.000.000 dotacji? Nie musicie się tłumaczyć, że inni nie chcą zagłosować za Waszymi pomysłami, tylko sami zrezygnujecie z tych pieniędzy?

Dlaczego Twój Ruch Palikota nie chce zacząć oszczędzania od siebie, tylko dobiera się do portfeli innych ludzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 16:52
Pynchoon napisał(a):
Przemyslaw napisał(a): Wszystkie nagrody i trzynaste pensje budżetówki spokojnie uczynią sporo miliardów w skali roku.


Przemysławie, to może Twoja partia odda te 7.000.000 dotacji? Nie musicie się tłumaczyć, że inni nie chcą zagłosować za Waszymi pomysłami, tylko sami zrezygnujecie z tych pieniędzy?

Dlaczego Twój Ruch Palikota nie chce zacząć oszczędzania od siebie, tylko dobiera się do portfeli innych ludzi?
>

Ruch Palikota postuluje oraz ma to w swoim programie aby finansowanie partii politycznych oraz związków wyznaniowych odbywało się na zasadzie dobrowolnego odpisu od podatku tak jak teraz odpis na cele charytatywne.
Ma też likwidację senatu , starostw , redukcję sejmu oraz rad miast .Bez wsparcia społecznego jest to mało możliwe Panie Pynchoon.Teraz decyzja leżą po stronie koalicji rządzącej a nie opozycji.Ruch Palikota złożył już ponad 200 wniosków nowelizacji ustaw .Niestety leżą w szufladzie zamrażarki.Pan też może mieć wpływ na zmiany jednak trzeba wybrać sobie odpowiedniego adresata gdzie należy kierować swoje propozycje.
Powtarzam , politykę należy zaczynać od jawności wypowiedzi a do tego to jeszcze bardzo daleko.Większość po prostu boi się .Niech Pan spojrzy w lustro i powie do siebie " Pynchoon to ja " zrozumie Pan swoją śmieszność.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 17:11
Przemyslaw napisał(a):
Ruch Palikota postuluje oraz ma to w swoim programie aby finansowanie partii politycznych oraz związków wyznaniowych odbywało się na zasadzie dobrowolnego odpisu od podatku tak jak teraz odpis na cele charytatywne.


Przemysławie, powiedz zatem co stoi na przeszkodzie aby Twój Ruch zrezygnował z subwencji? Skoro rzeczywiście tak postulujecie to to zróbcie, nikt przecież nikogo nie zmusza do brania pieniędzy od państwa. Jest to jedyna rzecz, którą tak naprawdę możecie zrobić dla tego państwa i społeczeństwa całkowicie sami, bez pomocy innych partii, pisania programów, itd.

Niestety Ty ciągle proponujesz (na szczęście tylko proponujesz bo nie macie realnej władzy) zaglądanie do cudzych portfeli, a może najpierw warto byłoby zacząć od siebie. Inaczej, cóż faktycznie polityk musi być hipokrytą.

Przemyslaw napisał(a):
Niech Pan spojrzy w lustro i powie do siebie " Pynchoon to ja " zrozumie Pan swoją śmieszność.


Przemysławie, nie rozumiem tej części, dlaczego "zrozumiem moją śmieszność"? Pan przedstawia propozycję, a ja tylko Pana pytam. I pytam o konkretne rzeczy, a Pan na żadne konkretne pytanie nigdy jeszcze nie odpowiedział.

Czy moją śmiesznością jest oczekiwanie od Pana, jako polityka, konkretnej odpowiedzi? Jeśli tak, faktycznie w Pańskich kryteriach jestem śmieszny :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 17:32
Pynchoon napisał(a): Przemysławie, powiedz zatem co stoi na przeszkodzie aby Twój Ruch zrezygnował z subwencji?


Rezygnacja jednej partii z subwencji znacznie ogranicza jej szanse na skuteczną rywalizację z innymi partiami!
Proste?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza