Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Serwis (naprawa) komputerów

~ niezalogowany
28 września 2013r. o 9:40
Wystarczy zainstalować na sformatyowany dysk (wczesniej zgrac wszystkie dane np zdjecia, filmy, zapisac jakie ma sie drivery zeby nastepnie łatwo było je znalezc w necie-mozliwe ze są na partycji bo ktos je juz wczesniej tam zostawil...) po sformatowanym dysku zainstalowac system (do wyboru-polecam windows 7) moze byc pirat ;) . Nastepnie na system drivery (windows 7 ma juz w sobie ich troszke ale pewnie trzeba bedzie wgrac konkretne. Potem zgrywamy dane spowrotem na dysk. Polecam utworzyc sobie partycje D i tam trzymac wszystkie dane zeby pozniej w razie czego sformatowac tylko partycje c. Bułka z masłem tylko bardzo czasochłonna. pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
28 września 2013r. o 17:48
"Windows 7 - może być pirat..."

Jasne, nie ma to jak piracki Windows z pakietem podejrzanego softu gratis :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
28 września 2013r. o 19:54
Uważam że cena Windowsa jest stanowczo zbyt wysoka, gdyby kosztował 100-150 zł to tylko idi oioc mieliby piraty jednak jest jak jest a żaden serwisant (w tym ja) któremu zależy na pracy/firmie nie zainstaluje pirata... Mój dawny sąsiad "z piętra w biurowcu" robił to na dość dużą skalę (nawet było w TV o tym kiedyś głośno kilka lat temu), no przyznam że nie zazdrościłem mu nowego auta, domu itd. kiedy odwiedziła go Policja a odwiedzała go potem jeszcze wiele razy... Także Mistrzu jeśli masz na kompie oryginalną naklejkę od Windy i chcesz ją przeinstalować - zapraszam do nas, jeśli chcesz pirata, poszukaj na mieście, może ktoś z konkurencji nie ma roboty i chwyci się twojej... Brzytwy :-) .

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2013r. o 20:24
klimper napisał(a): Potrzebuje namiary na kogoś kto wyczyści bebeszki laptopa po zalaniu go piwem:)


jeżeli to bylo TYSKIE ...to nie ma szans
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 10:51
Linuxa moge ci zainstalowac darmowy i policja nie sciga :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 11:08
~ napisał(a): jeśli na miejscu to tylko www.bitek.pl, maja sprzęt i wiedzę do naprawy laptopów.
Polecam też małam zalany piwem i jest już po wymianie klawiatury i wyczyszczeniu i działa ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowany niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 18:45
Witam
Chciałbym dokonać reinstalacji systemu windows 8.1. Laptop został zakupiony z windowsem 8 później został zaktualizowany do 8.1. Dodam ze po zakupie został zrobiony recover sytemu na osobnej partycji. Chciałbym sie dowiedzieć. Gdzie można takie coś zrobić ile trwa i jaka jest tego cena. Chciałem dodac, że część danych potrzebuje zachować na dysku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szum niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 20:58
mój laptop szumi . dlaczego ? kto podpowie co z tym trzeba zrobic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.