Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Śmierć prezydenta - National Geographic

~mir.ko niezalogowany
18 września 2013r. o 16:56
jedyny zamach jaki jest polega na tym ze opinia polityka o zamachu zalezy od nazwy partii w jakiej sie znajduje lub innych interesow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 1:21
falco napisał(a): czy przestaniecie sobie nawzajem ,,udowadniać ,, czy był zamach czy nie?
więc powiem wam ...
był...to ja podłożyłem bombę...
ok?
:P

Falco: Jestem z tobą! I ja też...i moi znajomi...i moi pracodawcy...i każdy kto nie jest lub nie był w PIS.
Rzygać mi się już chce od tego Smoleńska... Stało się i już się nie odstanie, ale szukanie dziury w całym , to obłuda. Brat, na śmierci bliźniaka chce wybijać się dalej w polityce. Żal mi jego i kota jego. Niech kupi sobie żmiję, może go upier...li i będzie spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 2:19
~ napisał(a):
Rzygać mi się już chce od tego Smoleńska...


rzygaj dalej, nic innego nie potrafisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 8:25
~ napisał(a):
Falco: Jestem z tobą! I ja też...i moi znajomi...i moi pracodawcy...i każdy kto nie jest lub nie był w PIS.
Rzygać mi się już chce od tego Smoleńska... Stało się i już się nie odstanie, ale szukanie dziury w całym , to obłuda. Brat, na śmierci bliźniaka chce wybijać się dalej w polityce. Żal mi jego i kota jego. Niech kupi sobie żmiję, może go upier...li i będzie spokój.


Nie wierzę własnym oczom - straciliście już resztki instynktu samozachowawczego. Banda cwaniaków opanowała, bezkarnie rozkradła i doprowadziła do ruiny kraj, zadłużenie nie do spłacenia (i co z tych kredytów mieliśmy?), sądy i prokuratura to kpiny ze sprawiedliwości, bezrobocie wypędziło Polaków służyć obcym za psie pieniądze, szkoły zaczynają produkować masowo idiotów.

Pierwszy raz w historii świata w pokojowych warunkach w jednym miejscu zginęły najważniejsze osoby w państwie i wszyscy dowódcy armii, rosyjscy dyspozytorzy wprowadzali załogę samolotu w błąd (łgali "w kursie i na ścieżce") nikt ich nie ochraniał, winni zaniedbań wszyscy zostali awansowani (w Rosji też http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/putin_awansowal_odpowiedzialnego_za_katastrofe_smolenska/82877 ), nie prowadzono żadnej akcji ratowniczej (pierwszy raz w historii świata), nie próbowano przeprowadzać żadnego sledztwa, Rosjanie zamiast sekcji zwłok beszcześcili zwłoki a Polska zabroniła sekcji zwłok, Rosjanie umyli wrak i zatarli wszystkie ślady zdejmując metr ziemi z terenu katastrofy, Polacy ukryli amerykańskie zdjęcia satelitarne z terenu katastrofy..
Całość to wielkie krętactwo i matactwo, a wy się dziwicie że krewni ofiar chcą PRAWDY i sprawiedliwości?

I jeszcze się martwicie PiSem? Za rządów PiS Polska była krajem mlekiem i miodem płynącym w porównaniu do dzisiaj! Pamiętacie ile kosztował chleb, cukier, benzyna, prąd, gaz? Nawet zasiłek pogrzebowy był o 2400 wyższy! [img=1379571906_hf8wyfz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płk.Klich wini Rosjan niezalogowany
19 września 2013r. o 8:34
http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz/raport_ws_katastrofy_smolenskiej_wskazuje_na_rosjan/82721
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
19 września 2013r. o 8:42
jak to nie było akcji ratowniczej?
udowodnij że nie było młotku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcin niezalogowany
19 września 2013r. o 8:51
Czytujesz wyborczą puchatku?W takim razie nie ma sensu dyskusja z tobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antoś M niezalogowany
19 września 2013r. o 8:52
Mamy jeszcze jednego Tupolewa najlepiej załadować tych wyznawców zamachu niech przeprowadzą próbę lądowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.