Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

stomatolog dziecięcy

~Marta niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 9:53
Przy małych ząbkach z przodu nie ma szans na plombowanie, bo przy próbie plombowania i tak się skruszą. Konsultowałam to i u kilku stomatologów i są co do tego zgodni. Trzeba dbać o mycie ząbków, żeby zostały jak najdłużej. I impregnować.
Większe ząbki można spóbować zaplombować.
Polecam dr. Jancelewicz, dr. Obleszczuk i dr. Monikę Ośko. Nie wiadomo która z pań bardziej się dziecku spodoba:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sowa niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 12:12
Zdecydowanie polecam stomatologa z ul 1-go Maja - pani Aneta ma wspaniałe podejście do dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 12:25
dr Wioletta Obleszczuk. Polecam. Super podejście do dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ameise niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 19:45
zdecydowanie pani dr Aneta Cieśla z ul.1 Maja wspaniała kobieta,moje dziecko z radością idzie do gabinetu :) naprawdę polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
28 lutego 2014r. o 20:12
Przypominam temat - dla leniwych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
28 lutego 2014r. o 20:46
Witam.Od jakiego czasu chodze z synem do dentysty,ma juz wszystkie zeby. Martwi mnie to,ze za kazdym razem kiedy Pani doktor(nie chcem pisac nazwiska)plombuje mu zabki(jedynki) te dalsze ktore maja dziurki. Ta plomba mu wypada. Kiedy zapytalam czemu tak jest,powiedziala ze tak musi byc,bo daje inna plombe niz doroslym i dlatego one po jakims czasie odpdaja. Wiec mam chodzic z z synem co dwa dni zeby dala nowa plombe? Prosze mi wytlumacyc co znacy lakowanie,od ilu lat dzieciom mozna to robic i czy na kase chorych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
1 marca 2014r. o 8:49
~Jeja napisał(a): Witam.Od jakiego czasu chodze z synem do dentysty,ma juz wszystkie zeby. Martwi mnie to,ze za kazdym razem kiedy Pani doktor(nie chcem pisac nazwiska)plombuje mu zabki(jedynki) te dalsze ktore maja dziurki. Ta plomba mu wypada. Kiedy zapytalam czemu tak jest,powiedziala ze tak musi byc,bo daje inna plombe niz doroslym i dlatego one po jakims czasie odpdaja. Wiec mam chodzic z z synem co dwa dni zeby dala nowa plombe? Prosze mi wytlumacyc co znacy lakowanie,od ilu lat dzieciom mozna to robic i czy na kase chorych?


Jeśli to mleczaki to dość często wylatują z nich plomby, część lekarzy nawet odradza plombowanie ich bo jest bez sensu. Lakowanie warto zrobić dziecku bo wtedy zabek się tak szybko nie zepsuje (nakłada się coś w rodzaju lakieru ) o ile dobrze pamietam to do12lat można to zrobić dziecku na kasę chorych, minimalnego wieku chyba nie ma.Oczywiscie ząb musi być zdrowy- na pewno lakuje się stale zęby nie wiem jak z mleczakami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
1 marca 2014r. o 21:39
Tak,mleczaki. Nie ma zebow stalych jeszcze. Zeby psuja mu sie bardzo szybko. Ma juz dosc duza szpare miedzy dwoma jedynkami;( W dodatku jedna z jedynek robi sie coraz ciemniejsza. Mam tez z drugim synem problem:( tez na jedynkach(niestety) ma prochnice butelkowa:( DEntystka samorawala mu zabki jakis czas temu,mowila ze smaruje sie tak tylko 3razy w roku. Syn ma prawie dwa lata. Ale te zabki ma coraz gorsze,takie zolte i hm...znikaja mu. Nie umiem tego inaczej okreslic,zaraz od dziasla tak jakby wykruszaja sie:( mam nadzieje ze zrozumie ktos,co mam na mysli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.