Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Śmierć prezydenta - Anatomia upadku

~skorn niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 15:43
tieri napisał(a): Trzecia rocznica mojego ślubu:)


szczere kondolencje dla żony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P-ieprzyć O-bywateli niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 22:16
Donad Tusk nie ma po prostu "jaj", żeby stanowić jakąkolwiek ważną funkcję jakimkolwiek państwie. Prawdziwy patriota oddany sprawom i interesom narodowym niegdy nie przeszedłby tak obojętnie obok tych wszystkich zaniedbań, których dopuściły się władze rosyjskie.
Nie jestem PISowcem i nigdy nim nie byłem. Zresztą również nie mam zamiaru nim zostać. Więc żeby nie było, że niby jestem jakim krypto-psycho-macierewiczem. To co piszę to zwyczajnie głos rozsądku wynikający z obserwacji tej jednej wielkiej nieudolności obecnego tak zwanego rządu.

Całe to śledztwo już dawno by się skończyło jeśli by wogóle rząd choć trochę się w to zaangażował. I nie chodzi mi o rząd Rosjan.

Jedna wielka kompromitacja
- nie zabezpieczenie miejsca katastrofy (dlaczego?),
- zacieranie śladów wypadku (dlaczego?)
- zafałszowany raport MAK
- lekceważenie opinii specjalistów odnośnie nieścislości związanych z oficjalną wersją - celowe lekceważenie, nie zauważenie tych opini.

To tak jak z mordem w Katyniu. Ówczesnemu rządowi "polskiemu" wystarczały jedynie zapewnienia Wielkiego Brata, że to Niemcy byli winni morderstwom.
A Tuskowi wystarczy niezwykle obiektywne śledztwo rządu Putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
10 kwietnia 2013r. o 22:21
~P-ieprzyć O-bywateli napisał(a): Donad Tusk nie ma po prostu "jaj", żeby stanowić jakąkolwiek ważną funkcję jakimkolwiek państwie.


Dzisiaj składał wieniec bladym świtem. Strach go obleciał? już nie potrafi biedny dźwigać tego ciężaru :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2013r. o 22:37
~P-ieprzyć O-bywateli napisał(a):
To tak jak z mordem w Katyniu. .


Zgadzam się z Kolegą . Dołążył bym jeszcze morderstwa dokonane na kilku innych prezydentach np. USA .
Duża rozpiętość w miejscach i czasie , ale jak zwykle, chodzi o dominację i kasę.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
10 kwietnia 2013r. o 23:06
alter napisał(a):
~P-ieprzyć O-bywateli napisał(a): Donad Tusk nie ma po prostu "jaj", żeby stanowić jakąkolwiek ważną funkcję jakimkolwiek państwie.


Dzisiaj składał wieniec bladym świtem. Strach go obleciał? już nie potrafi biedny dźwigać tego ciężaru :)


Z rana wylatywal w delegacje zagraniczna, to kiedy mial zlozyc wieniec?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
10 kwietnia 2013r. o 23:08
emem napisał(a):
Z rana wylatywal w delegacje zagraniczna, to kiedy mial zlozyc wieniec?


Tak, wiem. Co za zbieg okoliczności :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 23:09
Dobrze, że wyleciał. Im mniej szkodnika w Polsce, tym lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2013r. o 23:17
~s napisał(a): Dobrze, że wyleciał. Im mniej szkodnika w Polsce, tym lepiej.


Tys prowda :D

W zasadzie to mógłby nawet nie wracać ... oby Mu się tylko samolot nie rozstrzaskał o stalową brzozę , bo będzie na mnie :|

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.