Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

ITD grasuje

~irek niezalogowany
14 kwietnia 2013r. o 11:56
mnie kontrolowała kuga na op koło lubinia i była to dziwna komtrola
iteresowali się firmą a nie kontrolą drogową
może to faktycznie nie było itd bo mandatu też nie wypisali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1792
#Arcadioosh nieaktywny
14 lutego 2014r. o 8:10
Jeżdżą coraz częściej po Bolesławcu. Jakieś 2 tygodnie trafiłem na nich na obwodnicy, a dzisiaj z samego rana widział jak jechali osiedlową droga na Gałczyńskiego - na ograniczeniu do 40 km/h. UWAGA!


Dopisane 14.02.2014r. o godz. 08:10:

SREBRNY FORD FOCUS


Zmoderowano 14.02.2014 godz.17:01 - powód: dubel (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
14 lutego 2014r. o 8:20
hemi napisał(a): najgorsze jest to,ze człowiek spodziewa sie Passatów,Mondeo itp standardowych aut ,a tu taka Kuga to duża niespodzianka :(

No właśnie też musiałam wpisać i obadać jak ta Kuga wygląda co by się później nie zdziwić. :|


Dopisane 14.02.2014r. o godz. 08:20:

Oooo i kolejna fordzina z tym że foka ale raczej ten nowy czy starszy model? :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1792
#Arcadioosh nieaktywny
14 lutego 2014r. o 8:33
TOjsienka napisał(a):
hemi napisał(a): najgorsze jest to,ze człowiek spodziewa sie Passatów,Mondeo itp standardowych aut ,a tu taka Kuga to duża niespodzianka :(

No właśnie też musiałam wpisać i obadać jak ta Kuga wygląda co by się później nie zdziwić. :| Dopisane 14.02.2014r. o godz. 08:20:Oooo i kolejna fordzina z tym że foka ale raczej ten nowy czy starszy model? :|


Nówka, mało śmigana ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łowca absurdów niezalogowany
14 lutego 2014r. o 10:37
Arcadioosh napisał(a): Jeżdżą coraz częściej po Bolesławcu. Jakieś 2 tygodnie trafiłem na nich na obwodnicy, a dzisiaj z samego rana widział jak jechali osiedlową droga na Gałczyńskiego - na ograniczeniu do 40 km/h. UWAGA!Dopisane 14.02.2014r. o godz. 08:10:
Arcadioosh napisał(a): Jeżdżą coraz częściej po Bolesławcu. Jakieś 2 tygodnie trafiłem na nich na obwodnicy, a dzisiaj z samego rana widział jak jechali osiedlową droga na Gałczyńskiego - na ograniczeniu do 40 km/h. UWAGA!


SREBRNY FORD FOCUS


Normalnie strach z domu wyjść....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 15:33
ZA komuny to czarna wołga jezdziła.a teraz kuga. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szerokości niezalogowany
7 maja 2014r. o 19:39
ci inspektorzy ( inspektorki one ) nie mają pojęcia o TECHNICE
dziś kontrolowali złoma którym jechałem i nic nie zobaczyli może do okulisty powinni zostać skierowani albo na kurs techniki
tyko niepotrzebny popłoch sieją na obwodnicy !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
8 maja 2014r. o 9:19
~szerokości napisał(a): ci inspektorzy ( inspektorki one ) nie mają pojęcia o TECHNICE
dziś kontrolowali złoma którym jechałem i nic nie zobaczyli może do okulisty powinni zostać skierowani albo na kurs techniki
tyko niepotrzebny popłoch sieją na obwodnicy !



A może nie chcieli zobaczyć????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza