Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie nad morze do domku letniskowego?

2122
#aluska199 nieaktywny
29 stycznia 2013r. o 22:07
polecam Chłopy k. Milena....miasteczko spokojne a ceny domków naprawde niskie.

Dat me alas eius amore...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~no kakadu niezalogowany
29 stycznia 2013r. o 23:18
te kakadu=320 za dobe w sezonie.....troche duzo....i minimum 7 dni
2240 za tydzien nad niepewnym pogodowo morzem...
lipa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chris67 niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 17:59
Polecam domki w Sarbinowie.Tel.663159086,94/3450520.Komórka jeszcze w tamtym roku była aktualna.Na terenie jest 6 domków ,teren ogrodzony(parking ).Domki drewniane na max.6 osób , 2 pokoje 2 -osobowe (w każdym 2 tapczaniki 1-osobowe ),salon z wersalką dwuosobową.W salonie aneks kuchenny .W łazience kabina z prysznicem,toaleta .Taras.Blisko do plaży ,około 200 m.Byłem dwukrotnie.Najlepiej zadzwonić gościu miał stronkę w internecie ,ale nie pamiętam.Cena 250 zł.za domek ,teraz nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chris 67 niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 18:05
~chris67 napisał(a): Polecam domki w Sarbinowie.Tel.663159086,94/3450520.Komórka jeszcze w tamtym roku była aktualna.Na terenie jest 6 domków ,teren ogrodzony(parking ).Domki drewniane na max.6 osób , 2 pokoje 2 -osobowe (w każdym 2 tapczaniki 1-osobowe ),salon z wersalką dwuosobową.W salonie aneks kuchenny .W łazience kabina z prysznicem,toaleta .Taras.Blisko do plaży ,około 200 m.Byłem dwukrotnie.Najlepiej zadzwonić gościu miał stronkę w internecie ,ale nie pamiętam.Cena 250 zł.za domek ,teraz nie wiem.


znalazłem stronkę :http://www.otowakacje.pl/lazy-sarbinowo-lazy-wynajem-pokoi-i-domkow-letniskowych-id192427
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 18:28
domki www.alfa-klif.pl w gąskach koło sarbinowa i chłopów. Tanio i ośrodek rewelacja. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dżasti niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 12:44
Znalazłam stronę http://www.przymorzu.pl/ a tam ponad 3000 ofert na wczasy i wakacje. Szczególnie polecam okolice Łeby, tam udany urlop nad morzem jest gwarantowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~turysta niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 14:00
polecam ośrodek "Bursztyn" w Sianożętach
piękne domki dla jednej lub dwóch rodzin, plac zabaw dla dzieci, restauracja, ośrodek ogrodzony do plaży w prostej linii 30 m
parking, byłem z rodzinką dwa razy i było super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 15:24
http://www.campingbialydom.com/ Ośrodek rewelacyjny, dostajesz własny kluczyk do wyjścia na plażę; obok ośrodka jest kryty basen z naprawdę ciepłą woda i sauną. Na ośrodku jest sklep spożywczy, w którym ceny są niższe niż w mieście. W tamtym roku i byłam i w tym róniez jadę - jest naprawdę rewelacyjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza