Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oddział rehabilitacji neurologicznej

~zainteresowany niezalogowany
1 lutego 2013r. o 18:59
Mam pytanie czy był ktoś z państwa na oddziale rehabilitacji neurologicznej w szpitalu wojewódzkim ? ,jakie maciepaństwo o nim zdanie.Chciałbym się zapisać tylko nie wiem czy warto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
13 września 2014r. o 17:42
odświezam temat bo też jestem ciekawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2014r. o 18:10
Wszystkkich nas zjada ciekawość. Tych zarejestrowanych na rehabilitacje i tych, którzy się nie zarejestrowali. Trzeba czekać na przyjęcie ponad rok. W rym czasie albo cudowne uzdrowienie, albo... Potem się dziwią, że kudzie korzystają z usług "babek", bioterapeutów i znachorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
13 września 2014r. o 21:52
Nie wiem jak tam jest , lecz interesuje mnie jakie zabiegi sa tam wykonywane ( rehabilitacyjne). Jeżeli tylko "prądowe" i gimnastyka , to ..cienko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2014r. o 22:26
~virgo napisał(a): Nie wiem jak tam jest , lecz interesuje mnie jakie zabiegi sa tam wykonywane ( rehabilitacyjne). Jeżeli tylko "prądowe" i gimnastyka , to ..cienko.
Może robią też laser i termożele, tak jak w przychodniach, albo jakiś masaż.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 11:24
tozalezy od rehabilitantki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirosława kowalewska niezalogowany
11 marca 2016r. o 12:29
Jestem po ciężkiej operacji kregosłupa mam raka typu ;szpiczak;.8miesięcy leżałam bez żadnej rehabilitacji po nieważ mam niedowład nóg .Udało mi się dostać na oddział rehabilitacji neurologicznej gdzie doprowadzono mnie do takiego stanu gdzie mogę po 2 tygodniach siedzieć sama się obracać na boki lekko ruszam stopami i jestem w pełni zadowolona i zaczęło we mnie tętnić życie ;) Mam nadzieję że kiedyś zacznę chodzić i oddział nie zostanie zamknięty bo pomaga takim ludziom jak ja ponieważ nie stać mnie na prywatną rehabilitacje ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~: niezalogowany
11 marca 2016r. o 13:55
Z mojej rodziny też jedna osoba tam była po ciężkim wypadku,naprawdę wyszła w pełni sprawna, oczywiście nie biegała od razu itp,
Ogólnie była bardzo zadowolona z rehabilitacji i atmosfery tam panującej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.