Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Łózko chowane w szafie/szukam!

9928
iza555
7 lutego 2013r. o 13:37
szukam systemu, który w kawalerce pozwoli mi sie porzadnie wyspać lecz zajmie mało miejsca. Chodzi mi o łóżko 160x200 chowane w szafie.Kiedys nawiazałąm kontakt z kimś z Bolesławca lecz nie mam numeru. Proszę o pomoc tych , którzy widzieli takie łózka ale nie za 4 tys złotych. 2000 tys to rozsądna cena.Z góry dziękuje za pomoc,pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6131
#kotecek nieaktywny
7 lutego 2013r. o 14:41
http://allegro.pl/vasa-140-lozko-w-szafie-rozkladane-poziome-i2945537103.html :)


Zmoderowano 07.02.2013 godz.19:08 - powód: powielony post (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iza555 niezalogowany
7 lutego 2013r. o 19:07
dziękuję chodzi mi jednak o łózko rozkładane w pionie o wym. 160x200
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iza555 niezalogowany
7 lutego 2013r. o 22:43
ponawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marta niezalogowany
8 lutego 2013r. o 13:57
wchodzisz na allegro, wpisujesz "łóżko w szafie" i wyskakuje naprawde sporo :) pozdarawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9928
iza555
8 lutego 2013r. o 14:16
dziekuje za odpowiedź,
wchodziłam na allegro , wpisywałam ,,łózko w szafie" ceny łózek są nieadekwatne do tego co w póxniejszej rozmowie ustaliłam ze sprzedawca. Podają cene łózek 90x200 a na zdjęciu łózko szerokie, lub sprzedają same sytemy pod nazwą łóżko w szafie . Nie jest to takie proste jak wyglada na poczatku. Poza tym jak pisałam kiedys na tablica.pl nawiazałam kontakt z panem z Bolesławca lecz wiadomości nie są archiwizowane i nie mam tych danych.
Może ktoś wie coś wiecej na ten temat?

Zmoderowano 09.02.2013 godz.17:39 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
8 lutego 2013r. o 21:08
http://www.pkt.pl/ostrowski-jacek-uslugi-stolarskie/2820803/5-1/ Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iza555 niezalogowany
9 lutego 2013r. o 13:23
~Anna napisał(a): http://www.pkt.pl/ostrowski-jacek-uslugi-stolarskie/2820803/5-1/ Polecam

dziekuje.o to mi chodzilo.namiar konkretny;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego