Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wycena domu - przekręt

~Bogdan niezalogowany
7 marca 2013r. o 9:31
C.D: Przectawiam ogrod przy tej" Altance" ,1603 m2 biegly sadowy Jerzy K . te dwie dzialki wycenil na 31 600,-zl.59-700 Trzebien ul.Kolejowa 7. A wartosc domu z pomoca Siwej zanizona zostala o 100%.


Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:43 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
7 marca 2013r. o 20:14




Zdjęć: 0
Postów:

Widze ze rodzinka ex walczy zeby ten przekrent zamiesc pod dywan ! Tu chodzi o czyjes dzieci ; ktorych nie posiadam ! Najpier Siwa ,Schorowana Zrobila przekrent z wycena mojego domu A teraz przypisuje mi jakies DZIECI.Chyba Siwa i Schorowana chce jeszcze zrobic JEDEN przekrent na ALIMENTY ? Morze na Siwa i Schorowana tez Alimenty tez bede placil ? Ma te BABSKO tupet !Tu chodzi o przeplacenie wyceny domu 59-700 Trzebien Ul. Kolejowa 7 . Nazwana "altanka"! Grunt sie wam pali ? Poczekamy zobaczymy....... Przectawiam ogrod przy tej Altance,1603 m2 biegly sadowy Jerzy K . te dwie dzialki wycenil na 31 600,-zl



Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:44 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/// niezalogowany
9 marca 2013r. o 20:10
LUDZIE,LUDZIE LUDZIE..... Gołym okiem widac, ze cena domu jest na MAXA zanizona, nie trzeba byc obytym w temacie!! jesli Pani wlascicielka ktora ma splacic meza chce sprzedac ten domek za cene jaka wyliczyl rzeczoznawca ja kupuje ten domek z miejsca!!!! a tak wogole czy Pan Bogdan kozystal z opini innych rzeczoznawcow?? ja osobiscie ten problem zglosila bym do jakiegos programu typu UWAGA lub INTERWENCJA, nawet jesli wycena zostala zanizona o jakies 100-120 tys max150tys to jest duza kwota ktora pozostanie w kieszonce zony. Chciwa kobieta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
10 marca 2013r. o 8:20
~/// napisał(a): LUDZIE,LUDZIE LUDZIE..... Gołym okiem widac, ze cena domu jest na MAXA zanizona, nie trzeba byc obytym w temacie!! jesli Pani wlascicielka ktora ma splacic meza chce sprzedac ten domek za cene jaka wyliczyl rzeczoznawca ja kupuje ten domek z miejsca!!!! a tak wogole czy Pan Bogdan kozystal z opini innych rzeczoznawcow?? ja osobiscie ten problem zglosila bym do jakiegos programu typu UWAGA lub INTERWENCJA, nawet jesli wycena zostala zanizona o jakies 100-120 tys max150tys to jest duza kwota ktora pozostanie w kieszonce zony. Chciwa kobieta

Witam ten dom 59-700 Trzebien 59-700 Ul. Kolejowa 7 nie jest do sprzedania !!!!!!!!! Chwilowo jest w renkach SIWEJ; SCHOROWANEJ; BABY BRONISLAWY B .KTORA PROBOWALA OBNIZYC W PIERWSZEJ WYCENIE WARTOSC W 2009 ROKU !!!! JAK WIDAC W DRUGIEJ SIE TEJ BABIE UDALO. PRZECTAWIAM DOM ZA 223 600,-ZL KTORY WRACA DO PRAWOWITEGO WLASCICIELA !!! DOM WYBUDOWANY PRZEZ WLASCICIELA Z MAJATKU ODREBNEGO . W NIEDLUGIM CZASIE ZOBACZYCIE TO PANSTWO W TELEWIZII .C. D .N.


Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:44 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/// niezalogowany
10 marca 2013r. o 12:26
wiem,ze ten dom nie jest do sprzedania, a cena jest mocno zanizona, powodzenia zycze, telewizja pomoze, kazdy sie jej boi bo od razu do prawdy dojda, widac dziennikarz skuteczniejszy niz sad
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
10 marca 2013r. o 12:57
~/// napisał(a): wiem,ze ten dom nie jest do sprzedania, a cena jest mocno zanizona, powodzenia zycze, telewizja pomoze, kazdy sie jej boi bo od razu do prawdy dojda, widac dziennikarz skuteczniejszy niz sad

Witam ciezko cos "Udowodnic" jak w ta sprawe zamieszany jest pseldo biegly,pseldo sad,pseldo prokuratora !!!! Ale mysle ze cos sie ruszy i odzyskam dom w 59-700 Trzebien Ul.Kolejowa 7.Wiem ze Bronislawa B.maczala lapska w zanizeniu tej wyceny o 100%.Nie jeden przekrent w zyciu zrobila !!!! Duzo ludzi oszukala !!!! i robi to dalej !!!!! Wiem ze "sprawiedliwosc " ja dopadnie !!!! Udostempnie w niedlugim czasie wszystkie pisma procesowe,zobaczycie Panstwo jaki to przekrent ! Na pytanie za co Pani ex chce splacic ex meza ,Pani ex "ZEZNAJE ZA PIENIADZE ZAROBIONE NA CZARNO " !!!!! SEDZINA sadu w Boleslawcu zapomiala wpisac te zdanie w protokol,co wiecej wziela na swiadka "PROTOKULANTKIE" "ZE TAKIE SLOWA NIE PADLY" C.D.N.


Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:44 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
10 marca 2013r. o 13:32
Pismo procesowe wnioskodawcy – wniosek o sprostowanie i uzupełnienie protokołu posiedzenia jawnego Sądu z dnia 1.07.2011r.

W imieniu wnioskodawcy na podstawie art. 160 § 1 kpc wnoszę o:
1. Sprostowanie protokołu posiedzenia jawnego Sądu z dnia 1.07.2011r. na str. 13 w zakresie zeznań uczestniczki postępowania poprzez wpisanie po słowach „Na pytanie Sądu uczestniczka postępowania zeznaje:” w miejsce słów „Moje oszczędności w kwocie 100 zł są w banku” wpisanie słów „Moje oszczędności w kwocie 100 tysięcy złotych są w banku”.
2. Uzupełnienie protokołu posiedzenia jawnego Sądu z dnia 1.07.2011r. na str. 12 w zakresie zeznań uczestniczki postępowania poprzez dopisanie po słowach „Na pytanie pełnomocnika wnioskodawcy uczestniczka postępowania zeznaje:” w zdaniu „Oszczędności, które mam, odkładałam przez lata”, słów „… przez 10-15 lat”.
3. Uzupełnienie protokołu posiedzenia jawnego Sądu z dnia 1.07.2011r. na str. 13 w zakresie zeznań uczestniczki postępowania poprzez dopisanie po słowach „Na pytanie Sądu uczestniczka postępowania zeznaje:” a przed słowami „Na pytanie Sądu wnioskodawca zeznaje”- słów: „ Te pieniądze zarobiłam na czarno”.

Uzasadnienie

Wskutek przeoczenia w treści protokołu posiedzenia Wysokiego Sądu wkradły się powyższe niedokładności i braki. Dotyczą one przesłuchania uczestniczki postępowania, co oznacza, iż zgodnie z art. 158 § 2 kpc winny one znaleźć się w protokole.
" CALA PRAWDA O SADZIE W BOLESLAWCU"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! C.D.N:[img=1362918760_k3e55o5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2013r. o 14:58
Sad i prokuratura boleslawiecka to porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego