Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wycena domu - przekręt

4596
#becia73 nieaktywny
8 lutego 2013r. o 20:50
~taaaa-jasne napisał(a):
~focus napisał(a): Sam sie puknij albo stuknij. Ja cie nie obrazam. Forum jest od dyskutowania. Jak ci nie pasuje to nie czytaj.

~taaaa-jasne napisał(a):

A tak na marginesie, to weź Ty się Focus za przeproszeniem puknij, bo ja nie znalazłem ani jednego ogłoszenia o sprzedaży domu, w mieście, o porównywalnym standardzie co ta chata w Trzebieniu, w cenie niższej niż 500 tysięcy...


Mae culpa - proszę o wybaczenie, zachowałem się niestosownie. Po prostu wiem, że takich nieruchomości w okolicy Bolesławca nie znajdzie się za taką cenę. Podam przykład - razem z Małżonką, w zeszłym roku byliśmy we wsi niedaleko Bolesławca (ok. 7 km w stronę Gromadki), ponieważ znaleźliśmy stosunkowo niedrogą nieruchomość (220000). Po dojechaniu na miejsce, okazało się, że działka, na której stoi dom, nie jest w pełni do nabycia razem z domem, a tylko jej połowa. Poza tym dom opisano jako "nowe budownictwo" tymczasem była to chałupa z pocz. lat '90, zagospodarowany tylko parter, od 2ch lat nikt tam nie mieszkał, nie grzał, dach do remontu (dachówki poodpadały i każdy opad leciał prosto na strych), piec centralnego ogrzewania do wymiany, kaloryfery, okna również, po ścianach i podłogach hulał rozpasany grzyb (w każdym pomieszczeniu), a na piętrze stały tylko ścianki działowe. Żeby móc zamieszkać w tym domku, należałoby lekką ręką dołożyć 150000 na remont. Kończąc moją smutną myśl - nie wmówi mi Pan, że za 223000 znajdzie Pan w Bolesławcu, czy poza nim TAKĄ nieruchomość do nabycia, jak ta przedstawiona przez autora postu... Omówiony przeze mnie domek znalazł swoich nabywców, o dziwo właściciele sprzedali go "podobno" za 200000zł. Nie chcąc urazić niczyich uczuć - ceny nieruchomości owszem spadły, aczkolwiek do tej pory nie znaleźliśmy z Żoną nic, na co byłoby nas stać, a spełniałoby choćby troszkę nasze wymyślone standardy. I tak ciśniemy się dalej w 2 pokojowym mieszkaniu, w starej, czynszowej kamienicy, czekając aż żona Pana Bogdana wystawi tę nieruchomość na sprzedaż - z przeogromną chęcią stanę się właścicielem takiego domu, za jedyne 223000zł...


Odbiegając od głównego tematu ja byłam w takiej samej sytuacji jak ty też szukałam małego niedrogiego domku z tym że tylko w B-cu, kilka oglądałam za 200-220-240tyś wszystkie były stare i do remontu, nie zdecydowałam się na żaden a w końcu kupiłam działkę i zbudowałam domek za 300tyś( z działką) można już zamieszkać we własnym niedużym domku i co najważniejsze NOWYM a nie podreperowanym starym. Podsumuwując lepiej zbudować nowy za tą samą kasę niż remontować ruderę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 21:10
Pynchoon napisał(a):
~Bogdan napisał(a): Dom ktory zostal porownany w operacie szacunkowy w 2012 roku z domem 59-700 Trzebien ul. kolejowa nr. 7 przez bieglego sadu w Jeleniej Gorze inz. Jerzego K. Material zgromadzila: AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA E&T LASAK
Pierwsza Profesjonalna Agencja Detektywistyczna w Kotlinie Kłodzkiej. PRAWDA ZE PODOBNY DO TEGO W TRZEBIENIU ZA 223 600,-zl.


Więc jak Bogdanie, masz odwagę aby ujawnić całą prawdę, pokażesz wyroki i krytykowane przez Ciebie opinie? Powyższy obrazek nic przecież nie znaczy.

Na chwilę obecną niestety jedyny przekręt w sprawie to Twoja historia.


Pynchoon,coś mi pachniesz tu prokuratorem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
648
#Gnat nieaktywny
8 lutego 2013r. o 21:32
za 230 tys biorę od ręki ten dom. Nawet 0,7 Bolsa postawię już od siebie.

"Nigdy nie zapomnij, że Twoim ostatecznym celem jest pokonanie Diablo"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
8 lutego 2013r. o 21:48
Dobry wieczor.Chcialbym podziekowac wszystkim dobrym ludziom za obiektywne komentarze. Dzieki stronie BOLECFORUM morzemy ujrzec niesprawiedliwosc jaka nas otacza . Prokurator – funkcjonariusz publiczny prokuratury uprawniony do samodzielnego wykonywania czynności prokuratorskich. Jako funkcjonariusz prokuratury strzeże praworządności oraz czuwa nad ściganiem przestępstw. Dobrej nocy i kolorowych snow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
8 lutego 2013r. o 22:15
~Bogdan napisał(a): Dobry wieczor.Chcialbym podziekowac wszystkim dobrym ludziom za obiektywne komentarze. Dzieki stronie BOLECFORUM morzemy ujrzec niesprawiedliwosc jaka nas otacza . Prokurator – funkcjonariusz publiczny prokuratury uprawniony do samodzielnego wykonywania czynności prokuratorskich. Jako funkcjonariusz prokuratury strzeże praworządności oraz czuwa nad ściganiem przestępstw. Dobrej nocy i kolorowych snow.


Bogdanie i jak jesteś w końcu gotów powiedzieć prawdę, dlaczego nie chcesz pozwolić aby wszyscy zapoznali się z Twoją sprawą i ocenili czy jesteś pokrzywdzonym, czy tylko pieniaczem?

Dlaczego nie chcesz ujawnić prawdziwych dokumentów, które są naprawdę istotne? Przecież to co dotychczas pokazałeś jest bez znaczenia dla Twojej sprawy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 22:23
Pynchoon napisał(a): Przecież to co dotychczas pokazałeś jest bez znaczenia dla Twojej sprawy?


Tematem jest wycena domu dokonana przez biegłego sądowego! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JASNY niezalogowany
8 lutego 2013r. o 23:44
Czytam i czytam i tak sobie myślę że Panu BOGDANOWI to nawet RODZINA trochę MIESZA (pewnie mają w tym jakiś cel) a może to wszystko powiązane rodzina biegły, prokurator. W Polsce jest to możliwe bo czego się nie robi żeby człowieka do ruiny doprowadzić, można i sfałszować wycenę domu dlaczego ma dostać tyle co mu się należy skoro może dostać połowę z tej kasy. PRECZ Z WYZYSKIEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2013r. o 6:55
Dom ktory zostal porownany w operacie szacunkowy w 2012 roku z domem 59-700 Trzebien ul. kolejowa nr. 7 przez bieglego sadu w Jeleniej Gorze inz. Jerzego K. Material zgromadzila: AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA E&T LASAK
Pierwsza Profesjonalna Agencja Detektywistyczna w Kotlinie Kłodzkiej. PRAWDA ZE PODOBNY DO TEGO W TRZEBIENIU ZA 223 600,-zl.
Witam serdecznie jak obiecalem duzo AKCII I ATRAKCII na BOLECFORUM !!! Drodzy OBSERWATORZY tej strony TE KOMENTARZE PISZE JEDNA OSOBA KTORA JAK MYSLE ZWIAZANA JEST Z TA RODZINA KTORA MACZALA RENCE W TYM PRZEKRENCIE!!!!: Pynchoon Opublikowane: 2013-02-08 22:15:33 ~ Opublikowane: 2013-02-08:22:23:15 !!!!! W NIEDLUGIM CZASIE PODAM PANSTWU TELEFON DO LUDZI KTORZY ZNAJA TA RODZINE I MORZECIE SPRAWDZIC SAMI CO CI LUDZIE SA WARCI !!!! Do Pana Pynchoon i ~ 6 lat temu mogl Pan mi mowic na TY, ALE DZISIEJ MOWIE STANOWCZO NIE !!!!! MILYCH AKCII I ATRAKCII . C.D.N. A OBIECUJE PANSTWU BEDZIE SIE DZIALO JAK PAN OWSIAK MOWI SIEMA !!!!!!! [img=1360389337_boxais2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza