Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rodzice którzy nie zaszczepili swojego dziecka

3688
#Pynchoon nieaktywny
21 lutego 2013r. o 9:13
Panna, tak z ciekawości, odnosząc się do Twojego definitywnego sprzeciwu dla szczepień, czy swojemu dziecku, pogryzionemu przez zwierzę chore na wściekliznę, z czystym sumieniem, w imię zasad, odmówił byś szczepienia? Nawet wiedząc, że dotychczas odnotowano tylko jeden przypadek wyleczenia osoby niezaszczepionej, a co roku na świecie umiera na wściekliznę ok. 50.000 osób?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2013r. o 9:26
Pynchoon napisał(a): .. Nawet wiedząc, że dotychczas odnotowano tylko jeden przypadek wyleczenia osoby niezaszczepionej, a co roku na świecie umiera na wściekliznę ok. 50.000 osób?


Zaspokajając Twoją ciekawość Pynchoonie , oświadczam ... Tak.
Kocham swoje dzieci , dla nich zrobię wszystko , nie dam się zaprogramować , jak Ty ... niestety :) Studiowanie teorii spiskowych pomaga niekiedy w zrozumieniu rzeczywistości . Jak pewnie zauważyłeś , jestem taki sam , niezależnie od tego , w którym temacie się wypowiadam . Dobra muszę już lecieć , Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
21 lutego 2013r. o 9:55
Pannazdzieckiem napisał(a):
Zaspokajając Twoją ciekawość Pynchoonie , oświadczam ... Tak.
Kocham swoje dzieci , dla nich zrobię wszystko , nie dam się zaprogramować , jak Ty ... niestety :)


Właściwie to cieszę się, że jestem "zaprogramowany", że wierzę w to, że wścieklizna jest chorobą śmiertelną, nie ma na nią lekarstwa i jedyną szansą na ratunek jest podanie szczepionki.

Ale oczywiście czy Ty, czy adi, możecie wierzyć w inne rzeczy. I zrezygnować z podania szczepionki przeciwko wściekliźnie bo ponieważ można zachorować na autyzm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2013r. o 10:36
Pynchoon napisał(a): ...


A Codex Alimentarius , skoro lubisz już tak operować na danych :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
21 lutego 2013r. o 12:00
Pannazdzieckiem napisał(a):
A Codex Alimentarius , skoro lubisz już tak operować na danych :)

Miłego :)


Nie, bo to wiekopomne dzieło ma kilkaset stron, a o co konkretnie chodzi?


Dopisane 21.02.2013r. o godz. 12:00:

jest tam coś o szczepieniach, bo tego dotyczy temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 18:41
Pynchoon napisał(a): Ale oczywiście czy Ty, czy adi, możecie wierzyć w inne rzeczy. I zrezygnować z podania szczepionki przeciwko wściekliźnie bo ponieważ można zachorować na autyzm.


Podle imputujesz mi poglądy, których nie wyrażałem.
Po drugie porównywanie szczepionki dawkowanej po zarażeniu na śmiertelną chorobę, do przymusowego szczepienia na świnkę, to jak niezrozumienie różnicy w przeszczepie serca choremu, a przymusowym wszczepianiem nowego serca każdemu dziecku bez wyjątku.
Po trzecie, szczepionka na wściekliznę zawiera jedną, bardzo groźną substancję chemiczną - chlorek sodu, czyli potocznie sól kuchenną - na szczęście nie stwierdzono by powodowała ona autyzm :P .

Powiedz mi zwolenniku szczepień na ile chorób jesteś zaszczepiony - to znaczy ilu szczepieniom poddałeś się przez ostatnie 6 lat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
21 lutego 2013r. o 18:42
Powyższy post jest mój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2013r. o 18:49
~ napisał(a):
Powiedz mi zwolenniku szczepień na ile chorób jesteś zaszczepiony - to znaczy ilu szczepieniom poddałeś się przez ostatnie 6 lat?


No to ma Pynchoon problem , tyle danych do przetworzenia i jeszcze publiczna spowiedź :)

Adi , czy Ty musisz być taki okrutny :D ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.