Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

listy polecone

~ niezalogowany
14 lutego 2013r. o 21:03
roznosiciel i doręczyciel to nie zawód
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
14 lutego 2013r. o 21:04
to u mnie jest weselej, listonosz zawsze wchodzi na moje piętro a później wsadza awizo w drzwi zamiast zapukać i dać list
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mańki maniek niezalogowany
14 lutego 2013r. o 21:12
~pracownik poczty napisał(a):
magik97 napisał(a): Już któryś raz spotkałem się z tym, że listonoszowi nie chce się tyłka ruszyć do mieszkania tylko wrzuca awizo do skrzynki. Mimo iż ktoś jest zawsze w domu to nie chce mu się nawet zadzwonic na domofon. Co sądzicie o tym? Czy już nie muszą po domach nosić listów?Troche to dziwne dla mnie. Najlepiej zlikwidować poczte całkiem. Szkoda kasy.

co się nie chce bo się nie chce jak mi płacą tak ja pracuję wolę wrzucic awizo niż dybac na 4 te piętro z poleconym dymajta się wszyscy od listonosza chodz popracuj w moim zawodzie to wtedy pogadamy


Sam wybrałeś zawód to go wykonuj sumiennie
I chociaż nie lubię tego pejoratywnego określenia to z czystym sumieniem zwać cie mogę polaczkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ Kaliszczak niezalogowany
14 lutego 2013r. o 21:17
Moim zdaniem bezczelność niektórych listonoszy nie polega na tym , że nie chce im się wchodzić na piętra powyżej skrzynki na listy, ich bezczelność polega na tym, że nie zadzwonią domofonem do odbiorcy listu i nie poproszą aby zszedł go odebrać tylko "palą głupa", że niby nikogo w domu nie ma i zostawiają w skrzynce awizo aby adresat sam poszedł na pocztę, odstał tam godzinkę odbierając tam osobiście list polecony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
14 lutego 2013r. o 21:38
zgadzam się niepierwszy raz zgłaszałem takie incydenty na poczcie,ale jak widać nie ma się co dziwić tym Panom,bo za takie pieniądze,to ja nawet awiza bym nie wrzucił do skzynki
Jaka to się mówi:jak płaca-taka praca!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
14 lutego 2013r. o 22:26
Widziałam świetny "demot"odnośnie tematu.Trzeba wyczaić listonosza jak zostawia nam avizo,wyjść i natrzaskać mu po gębie,ujdzie nam to płazem bo przecież nie ma nas w domu,listonosz to sam poświadczył. :D ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2013r. o 22:36
To sobie przeczytajcie
http://www.radiobolec.pl/artykuly/item/716-nowe-prawo-pocztowe-i-nowy-cennik-poczty-polskiej.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kurier niezalogowany
14 lutego 2013r. o 22:42
magik97 napisał(a): Już któryś raz spotkałem się z tym, że listonoszowi nie chce się tyłka ruszyć do mieszkania tylko wrzuca awizo do skrzynki. Mimo iż ktoś jest zawsze w domu to nie chce mu się nawet zadzwonic na domofon. Co sądzicie o tym? Czy już nie muszą po domach nosić listów?Troche to dziwne dla mnie. Najlepiej zlikwidować poczte całkiem. Szkoda kasy.
a o jakim listonoszu mowa z której ulicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza