Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Apel do pana z osiedla kwiatowego

5844
#zbipop nieaktywny
20 lutego 2013r. o 9:44
~smiech napisał(a): przez ten samochod...? myśle ze przez swoją nieuwagę -co? w końcu to ona jechała ,widziała warunki, zna swoje umiejętności prowadzenia auta ... to tak jakbyś napisał ze ludzie zabijajż sie w autach bo ktos za długie proste odcinki jezdni położył
Byłem świadkiem tego i nie jechała szybko tylko była szklanka że auta nie miały tam wogóle przyczepności a poza tym gdy stanąłem autokarem przed zwalniaczem siła odsrodkowa na lekko pochyłej jezdni znosiła sama autokar w bok gdzie stał ten samochód terenowy i dziękuje panu Bogu że z tyłu za mną nikt nie stanął i mogłem natychmiast wycofać się autobusem z powrotem na dół .Więc proszę nie mówić , mi co by było gdyby,,,,Są bardzo złe warunki i pomagajmy sobie wzajemnie a nie stawiajmy na swoją dumę z całym szacunkiem dla właściciela auta , bo nie ma tam znaku ,

Zmoderowano 20.02.2013 godz.10:00 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 10:13
Szanowny Panie, prosimy przestawić nissana możliwie w inne miejsce.
Z góry dziękujemy.

Osiedlowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 11:22
Elita mieszka na osiedlu ? :D
Też mi coś . Tam się teraz zrobił kołchoz i kto może z tamtąd spada,
Kiedyś to się tam mieszkało fajnie , ale na pewno nie teraz , mieszkałam tam ponad dwadzieścia lat i teraz jestem szczęśliwa że się z tamtąd wyniosłam. Powód - ludzie , są bardzo nieprzyjemni. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
20 lutego 2013r. o 11:28
wszyscy pieprzycie trzy po trzy , trzeba wybrać nr 997 i poprosić o interwencję................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
20 lutego 2013r. o 13:23
Hm, A moze być tak, ze nie będzie to poślizg ;D:D Tylko komuś nerwy puszczą i Terenówka Lampe straci ;D albo auto zostanie przerysowane ;D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RadosławMirosławZbigniew niezalogowany
20 lutego 2013r. o 14:28
To mu o tym powiedzcie bo wątpie żeby interesował sie waszymi marnymi postami i tą stroną internetową szybciej by Ci zajelo wysiasc z autokaru i zapukac do drzwi niz czekac na jego odzew na bolcu. Zapewne ma za dużo pracy. Jakbym miał wszystkim przestawiać auta które mi nie leżą bo stoją akurat na mojej prostej to ludzie by założyli tu temat że mam nakupczone w głowie i trzeba mnie zamknąć w psychiatryku. A że kobieta walneła w słup czy znak czy cokolwiek to było... Męskie wytłumaczenie jest proste... to kobieta, w dodatku na śliskiej nawierzchni to już w ogóle Armageddon.... a kierowca autokaru jako że mężczyzna, nie przykurzył w nic. Zdolniacha :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5844
#zbipop nieaktywny
20 lutego 2013r. o 15:24
~RadosławMirosławZbigniew napisał(a): To mu o tym powiedzcie bo wątpie żeby interesował sie waszymi marnymi postami i tą stroną internetową szybciej by Ci zajelo wysiasc z autokaru i zapukac do drzwi niz czekac na jego odzew na bolcu. Zapewne ma za dużo pracy. Jakbym miał wszystkim przestawiać auta które mi nie leżą bo stoją akurat na mojej prostej to ludzie by założyli tu temat że mam nakupczone w głowie i trzeba mnie zamknąć w psychiatryku. A że kobieta walneła w słup czy znak czy cokolwiek to było... Męskie wytłumaczenie jest proste... to kobieta, w dodatku na śliskiej nawierzchni to już w ogóle Armageddon.... a kierowca autokaru jako że mężczyzna, nie przykurzył w nic. Zdolniacha :D:D
Jeżeli pan mysli i twierdzi ze właściciel nic nie wie to pisze pan bo sobie pisze , niewidział pan postu na początku tematu ze został zmoderowany? to wlasnie post wlasciciela pojazdu , który nazwał mnie gnojem bo się czepiam.A pan jak twierdzi ze kobieta uderzyła dlatego bo była kobietą to panu współczuje , opini --- jak narazie to 98 % mężczyzn powoduje wypadki na drogach nie tylko kolizje ale te najgorsze --- więc myślę że kobietom kierowcom nalezą sie brawa za statystykę.Jeżdże zawodowo od 1982 roku i niejedno widziałem na drodze , tak ze niech pan nie ocenia w ten sposób kobiet bo to one jeżdza bezpieczniej od mężczyzn , taka prawda pozdrawiam i zamykam temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RadosławMirosławZbigniew niezalogowany
20 lutego 2013r. o 15:35
Jeżeli pan mysli i twierdzi ze właściciel nic nie wie to pisze pan bo sobie pisze , niewidział pan postu na początku tematu ze został zmoderowany? to wlasnie post wlasciciela pojazdu , który nazwał mnie gnojem bo się czepiam.A pan jak twierdzi ze kobieta uderzyła dlatego bo była kobietą to panu współczuje , opini --- jak narazie to 98 % mężczyzn powoduje wypadki na drogach nie tylko kolizje ale te najgorsze --- więc myślę że kobietom kierowcom nalezą sie brawa za statystykę.Jeżdże zawodowo od 1982 roku i niejedno widziałem na drodze , tak ze niech pan nie ocenia w ten sposób kobiet bo to one jeżdza bezpieczniej od mężczyzn , taka prawda pozdrawiam i zamykam temat


Ja jeżdżę od 1974 czy zawodowo to nie wiem ale staram sie. Nauczono mnie poprostu że jak jest problem to sie idzie i mówi a nie wylewa żale na forach internetowych i szuka wsparcia wśród ludzi którzy zazwyczaj tylko tutaj krytykują i szukają takich okazji żeby dodać post pod tytułem "baran, ..., dziwny czlowiek ". Teraz Ci co czytali śmieją sie z gościa a Ty dałeś mu tyle nerwów przez publiczne zwracanie uwagi że nie dziwie sie iż nazwał Cie jak nazwał. Nawet nie wiesz jak łatwo komuś spieprzyć dzień czymś takim :) Albo sie mówi wprost albo sie szuka pomocy w internecie. Ja jutro założe temat co mam zrobić jeżeli mój sąsiad po kupie nie domyka okna i cały smród wpada piętro wyżej gdy oglądam TV. Dostane 50 motywacyjnych wiadomosci żeby iść podpalić mu dom, pobić albo załatwić sie na jego parapet jak gołąb, z tego kolejny procent powie że go zna i gościu gotowy... Z domu nie wychodzi bo wstyd. Tak sie nie robi. Nauczyliscie sie że na bolcu ludzie rozwiązują problemy... przydały by sie zając tymi naprawde powaznymi problemami a nie bzdurami.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza