Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Media - manipulacja światem

8375
#GosiaG nieaktywny
23 lutego 2013r. o 22:28
Pannazdzieckiem napisał(a): Wiemy , że jest źle , mamy świadomość tego , że jesteśmy dojeni przez korporacje finansowe i przedłużenie ich łap ... państwo :) Proszę Was ... uważam , że każde istnienie jest własnością Stwórcy ... nie dajcie sobą pomiatać , mamona nie jest Waszym bogiem.

Dobranoc :)


Mamona może też pochodzić od słowa: ''mamienie'' :)

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ech... niezalogowany
23 lutego 2013r. o 22:38
new world order....i wszystko w temacie ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lutego 2013r. o 22:39
GosiaG napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Wiemy , że jest źle , mamy świadomość tego , że jesteśmy dojeni przez korporacje finansowe i przedłużenie ich łap ... państwo :) Proszę Was ... uważam , że każde istnienie jest własnością Stwórcy ... nie dajcie sobą pomiatać , mamona nie jest Waszym bogiem.

Dobranoc :)


Mamona może też pochodzić od słowa: ''mamienie'' :)


Gocha , czy mogłabyś nie odwracać kota ogonem ? Proszę Cię zlikwiduj jaszczurzy szept w Twoich oczach . Wiesz przecież , że wierzę w reinkarnację , za dwanaście tysięcy lat ... pogadamy , trochę cierpliwości :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~baranek niezalogowany
23 lutego 2013r. o 22:54
„Mam o wiele większe zaufanie do intuicji niż do rozumu. Bo rozum podlega manipulacji, a i tak jesteśmy wystarczająco manipulowani, żyjąc w koniunkturalnym społeczeństwie”.

Maria Szyszkowska

http://www.wiecjestem.us.edu.pl/hyde-park-masowego-przekazu-slow-kilka-o-manipulacji-w-mediach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lutego 2013r. o 6:50
Od kilku lat studiuję teorie spiskowe , takie zboczenie mam . Jeden lubi Panie , inny Panów , jeszcze inny dzieci , a ja teorie spiskowe. Słowo na niedzielę Wam rzeknę : większość z faktów w poniższym filmie sprawdziłem buszując po necie , szukając źródeł.

Wniosek -To PRAWDA.

Świat w pigułce - smacznego :)




W pudle dla idiotów takich rzeczy nie znajdziecie , nawet na Dyskovery Chanel , nie mówiąc o TV Trwam.

Miłej niedzieli :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lutego 2013r. o 10:39
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): ...to dlaczego chcecie ratować takie społeczeństwo?
Takie społeczeństwa powinno się właśnie likwidować bo to zakała dla człowieczeństwa.


Ponieważ Kocham bliźniego swego :) Widzę , że Depopulacja zaszumiała Ci w głowie Drogi Dyskutancie . Jesteś pewien , że masz rację ?


Jeszcze nie zauważyłaś że te społeczeństwo samo się likwiduje?
Mając do wyboru zjedzenie zdrowej żywności społeczeństwo leci do McDonaldsa, mając do wyboru bycie uczciwym to dają i biorą łapówy, mając do wyboru godność to jeżdżą na zmywak, mając do wyboru początkowe skromne życie to biorą kredyt na żydowski procent.
Nikt ich nie likwiduje w obozach, oni mają obóz w głowach i nie można mieć do nikogo pretensji tylko do nich samych.
Mi najbardziej podoba się stwierdzenie JKM że 90% społeczeństwa jest głupia, ale nie przeszkadza im pchać się do władzy aby te społeczeństwo uszczęśliwić. Dlaczego chcecie uszczęśliwiać przygłupa? Lepiej wyeliminować chore społeczeństwo ich własnymi rękami i z 10 procentami na pewno ono rozkwitnie.
Dlatego popieram umożliwianie przyjemnej (dla nich) śmierci i nie rozumiem takich którzy im to chcą uniemożliwić.
Należy takiemu społeczeństwu umożliwić minimum socjalne aby nie rzucili się na te 10 procent mądrzejszych i niech sobie dogorywa do głodowej emerytury.
Jak widać działania socjalistów i monarchistów są tutaj zbieżne, chcą wyeliminować głupotę ze społeczeństwa ale innymi metodami.
Jedni dają im demokrację aby sobie wybrali takich samych mądrych jak oni, a drudzy dają monarchię która ząpedzi ich do slamsów z ich zdolnościami. Najgorsze jest to że oni w tych slamsach się najbardziej rozmnażają, więc model demokratyczny jest lepszy i mniej bolesny dla ofiary, gdzie ma się wybór kupić co rok ajfona lub robić na dziecko i przeważnie się wybiera ajfona :)
Przecież wolność to też danie się wykończyć zainteresowanemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
24 lutego 2013r. o 11:04
Pannazdzieckiem napisał(a): większość z faktów w poniższym filmie sprawdziłem buszując po necie , szukając źródeł.


Więc jesteś w stanie wskazać kto, lub jaka teoria spiskowa każe Ci wierzyć ,że jesteś niewolnikiem ?
Cytat z filmiku:

''..i to dlatego ważnym jest mieć otwarty umysł i pozwolić swym wierzeniom być na tyle elastycznymi,...aby mogły sie zmieniac w miare przyswajania sobie nowej wiedzy.....


... I ważnym jest słuchać wszystkich informacji, nie tylko tego co wzmocni twe wierzenia

bo ten spisek sięga bardzo głęboko...''
Genialne! Pudło dla idiotów tak nie potrafi :]



Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lutego 2013r. o 12:22
~ napisał(a): ... Mi najbardziej podoba się stwierdzenie JKM że 90% społeczeństwa jest głupia, ale nie przeszkadza im pchać się do władzy aby te społeczeństwo uszczęśliwić. .


Bardzo wesoły i elokwentny wywód , uwielbiam ludzi z poczuciem humoru. Mam wrażenie , że już kiedyś rozmawialiśmy ze sobą. Czy to nie Ty przypadkiem rzuciłeś takim hasłem : jeśli nadarza się okazja , to trzeba wydymać głupszego ? JKM ma sporo racji … niestety . A Jego Kolega Michalkiewicz napisał nawet własną konstytucje . Obaj jeżdżą po kraju edukując ludzi. Nie utracili wiary w społeczeństwo , tak jak Ty. Wstydź się. :) Jeśli weźmie się pod uwagę analogię płynącą z funkcjonowania rodziny , to przecież własnych dzieci nie zagonisz do slumsów , aby tam wegetowały do emerytury , postarasz się żeby czegoś się nauczyły i były w życiu szczęśliwe. I to właśnie robimy. Każdej władzy na świecie zależy na tym , aby Obywatel był głupi , i to właśnie robią , ogłupiają . :)


GosiaG napisał(a):
...Więc jesteś w stanie wskazać kto, lub jaka teoria spiskowa każe Ci wierzyć ,że jesteś niewolnikiem ?



Jestem niewolnikiem , ponieważ nie mam prawa do produkowania własnych pieniędzy , a mają je ( prawo) tylko niektórzy. Oni dają mi zadrukowany papier , a ja zapier…lam przez całe życie zwracając własnym potem ich odsetki. Jeśli uznasz to za sprawiedliwe , to faktycznie jesteś z Plejad :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.