Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

OFE - cała prawda

~ niezalogowany
27 lutego 2013r. o 12:31
Mam prośbę. Policzcie sobie wszyscy ile przez 40 - 45 lat pracy włożycie do ZUS. Ile dostanie rodzina jeżeli pożegnacie się ze światem przed emeryturą (około 4000 zł). Jeżeli dożyjesz emerytury to nigdy nie wiesz jaka będzie w ZUS bo to będzie decyzja polityczna. OFE jak nie dożyjesz emerytury wypłaci cały wkład 50% w gotówce + 50% na konto OFE małżonka. Koszt OFE to około 3% wartości rachunku i cały czas wiesz ile tam jest kasy ile wypracowali zysku. Z ZUS nie masz takich informacji. Nie dajcie się zwariować. Emerytury byłyby lepsze gdyby cała składka wpływała na OFE a zdrowotne z ZUS. Możesz samemu jeszcze odkładać na emeryturę i nie mieć do nikogo pretensji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
27 lutego 2013r. o 13:13
to prawda na Zus nie ma co liczyć, dotyczy to zarówno emerytury jak i wypłaty zasiłku pogrzebowego jakieś marne 4000 i jak dalej ma żyć rodzina?????????
Mi w tym temacie, to znaczy jak ustawić soje dzieciaki po mojej śmierci pomogła agentka Generali. Na polisie chociaż są pewne pieniądze i nikt sie do nich nie dobierze.
Jak ktoś jest zainteresowany mogę dać namiar na dziewczynę, bo naprawdę doradza, widać że kocha to co robi.

U nas w Polsce jeszcze nie jest to takie popularne aby mieć polisę na życie na zachodzie to juz norma, a u nas myśla o tym tylko nieliczni i dlatego w razie nieszczęścia płaczemy i bieda zagląda nam w oczy.
Ja sie juz przekonałam nie ma co liczyć na nasze państwo tylko trzeba zadbac o siebie samemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2013r. o 13:22
Ja mogę polecić mojego doradcę http://doradcy.aviva.pl/wyszukiwarka?rodzaj=3&numer=58691&submit=
Facet ma kompetencje i wszystko mi poukładał. Jestem odpowiedzialny za swoją rodzinę, a on mi dużo wytłumaczył i doradził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2013r. o 13:25
OFE to fragment spekulacyjnej bańki toksycznych deratywów , inaczej mówiąc kredytów nie możliwych do spłacenia. Z Zusem lepiej nie jest. :) Zapraszam do studiowania teorii spiskowych , religii i ekonomii też :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
27 lutego 2013r. o 13:56
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Zapraszam do studiowania teorii spiskowych , religii i ekonomii też :)


W takiej kolejności Panienko ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2013r. o 13:58
Hegemon napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Zapraszam do studiowania teorii spiskowych , religii i ekonomii też :)


W takiej kolejności Panienko ? : )


Może być na odwrót , ja Cię nie zmuszam , zachęcam jedynie , a i dołóż jeszcze kilka dziedzin , nie zaszkodzi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
27 lutego 2013r. o 14:10
Pannazdzieckiem napisał(a): Może być na odwrót ...


Nie MOŻE, tylko POWINNO BYĆ na odwrót Panienko : )

Każda teoria spiskowa ma to do siebie, że "obiektywną" prawdę uzna za fałsz.
Dlatego rozumienie świata proponuję rozpocząć od "subiektywnego" poznania a dopiero potem interesować się teoriami : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2013r. o 14:19
Hegemon napisał(a): ... )


Jakieś 250 lat temu powstało wiekopomne dzieło " Protokoły Mędrców Syjonu " .... poczytaj i subiektywnie oceń :) Zdobywanie wiedzy , to wszak sama przyjemność :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza