Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwany świadek kolizji

~pass niezalogowany
28 lutego 2013r. o 8:24
Poszukiwany świadek kolizji samochodowej, która miała miejsce 29 grudnia 2012r. w sobotę tuż przed 13.00 na ul. Zgorzeleckiej przy sklepie zoologicznym "Psia Kość" koło Carrefour'a (obok skrzyrzowania ulic Zgorzeleckiej i 10 Marca). Jechałam Zgorzelecką w stronę miasta granatowym Vw Passat a z parkingu sklepu "Psia Kość" cofał facet suvem Honda CR-V w kolorze beżowym i wjechał w moje auto.
Na głównej stał sznur samochodów skręcających w ul. 10 Marca (do Carrefoura), więc może ktoś widział to zdarzenie? Facet na miejscu przyznał się do winy, twierdził,że mnie nie zauważył, przedstawił się jako znany biznesmen z Bol-ca, błagał, prosił,żeby się jakoś dogadać i żeby tylko nie wzywać policji. Spisaliśmy oświadczenie, ale on teraz bezczelnie się wypiera, nie przyznaje się do winy i jeszcze twierdzi,że to ja wjechałam w niego, tak więc sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu.
Bardzo więc proszę, jeśli ktoś widział to zdarzenie (jechał w sobotę przed Sylwestrem do Carrefoura lub okolic) niech da znać. tel. 601396230
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kriss niezalogowany
28 lutego 2013r. o 13:23
Spokojna głowa, masz oświadczenie z jego podpisem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
391
kacfrojd
28 lutego 2013r. o 13:28
chyba że podpisał się drukowanymi literami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
28 lutego 2013r. o 13:30
Miałem podobne doświadczenie.Spisaliśmy oświadczenie o jego winie,facet miał zgłosic do swego ubezpieczyciela i ..........Na moje telefony nie reagował,wreszcie wziąłem za słowo jego żonę i wtedy łaskawie oświadczył u swego ubezpieczyciela.
Znajomy agent z PZU oświecił mnie ,że niewiele moge zrobic ,taki facet oświadcza bowiem ,ze był pod wpływem szoku,ze na nim wymusiłem,itd.Ponoc b.trudno wygrac z takimi.
Życze powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2013r. o 13:35
znany biznesmen....heheh.....

po prostu - wlascicel plusa i agd ze zgorzeleckiej....

a mieszka na starzynskiego - powyzej jokera....

znam tego typa....nie przyjemny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
28 lutego 2013r. o 13:54
Kto ma miękkie serce ten ma twardą dupinę niestety.Co was obchodzą cudze zniżki i mandaty?



Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2013r. o 13:57
ale jakie mandaty i znizki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
28 lutego 2013r. o 14:00
Zrób jeszcze dwie rzeczy:

1. zgłoś wykroczenie na Policji, wtedy uruchomią swoją procedurę celem ukarania go za spowodowanie kolizji.
2. napisz mu, że jeśli nie potwierdzi ubezpieczycielowi tego że jest sprawcą, skierujesz sprawę na drogę sądową bezpośrednio przeciwko niemu jako sprawcy, z pominięciem likwidacji z jego ubezpieczenia. wtedy sam będzie musiał za wszystko zapłacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza