Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

1
emem
27 czerwca 2013r. o 12:21
Ja to widze inaczej - idealnie to zero moderacji - i w tym kierunku zmierzamy :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 czerwca 2013r. o 15:16
emem napisał(a): Ja to widze inaczej - idealnie to zero moderacji - i w tym kierunku zmierzamy :)


Zero moderacji, to by było idealnie, ale to chyba nierealne :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2013r. o 16:37
emem napisał(a): idealnie to zero moderacji - i w tym kierunku zmierzamy :)


Jak już wszystkim z dotychczasowych modów odbierzesz uprawnienia, to faktycznie tak będzie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 czerwca 2013r. o 18:27
Skorn, czy moderatorzy beda czy nie to i tak bedziesz narzekal.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2013r. o 23:09
Narzekam tylko wtedy, gdy mam powody. Nie dawaj powodów, nie będzie narzekań - proste.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3123
#Thor nieaktywny
28 czerwca 2013r. o 8:24
Skorn - Nie dawaj powodów, to nikt nie będzie ciebie moderował - proste. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 czerwca 2013r. o 16:05
Odezwał sie adwokat, zajmij sie sobą, koleś. To już któryś raz z rzędu jak wypowiadasz się na mój temat.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
15 lipca 2013r. o 8:27
Informacja dla użytkowników, którzy nie zauważyli, że działa wyszukiwarka. :)
Zanim założycie nowy temat, proszę sprawdzić w wyszukiwarce, czy nie został taki wcześniej założony.
Ułatwi to prowadzenie dyskusji, a tym samym uniknie się niepotrzebnych spięć.


Proszę również nie zakładać tematów z pytaniem , na którego odpowiedź można znaleźć w kilka chwil , wpisując właściwą frazę w Google

Przykład

"Solarium stojące w Bolesławcu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie