Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 15:34
mam również dosyć muzyki Beyoncé,Lopez ,gagi ,Britney i innych " lal" gdzie "bimbały" i pupeczka są ważniejsze niż sama muzyka...
proponuje więc zakaz ich wklejania:)

to samo proszę zastosować do muzyki granej przez osoby o odmiennej orientacji seksualnej bo to może godzić w uczucia ...takie czy inne :)
oczywiście żartuje sobie :)

dlaczego mnie to nie przeszkadza?
bo jestem facetem a każdy facet to wzrokowiec więc fajna fotka,fajnej kobitki nie razi mnie a wręcz przeciwnie ,cieszy że natura potrafi być cudowna...:)
a że bywa i brutalna? ...trudno :)
nie było by piękna bez brzydoty :)



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 lutego 2016r. o 15:36
Emem, tu też macie gołą dupę, należałoby usunąć...

i tu

Rozumiem, że w muzyce to nie przeszkadza ale wklejone jako moja okładka przeszkadza? Proszę o jakieś fajne argumenty, why? :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lutego 2016r. o 15:46
Wytłumaczę, ci jak ...owi. To jest temat o muzyce, a nie o fotografiach.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 15:48
https://youtu.be/owCQbmwSvKw

"przyjdź do mnie nago ..."

hehe...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 lutego 2016r. o 15:51
kc napisał(a): Wytłumaczę, ci jak ...owi. To jest temat o muzyce, a nie o fotografiach.

Każdy ma jakieś hobby, Ty lubisz kłamać, ja lubię muzykę i fotografię :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 15:59
ktoś chyba nie wie co to jest " komercja"
"towar" dobrze opanowany lepiej się sprzedaje i to również dotyczy muzyki...
dlatego dzisiaj tworzy się klipy z fajnymi "laseczkami " a nie brzydulami...

znamienne jest to że tylko jednej osobie nie podobają się zdjęcia ale może to tylko " zbieg okoliczności":)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lutego 2016r. o 16:00
masi napisał(a): Każdy ma jakieś hobby, Ty lubisz kłamać, ja lubię muzykę i fotografię :)


Z tego co widzę, to twoim hobby jest oglądanie zdjęć pięknych kobiet, które kochają innych (zapewne mądrych i przystojnych ) mężczyzn.

Tak po ludzku, to mi ciebie żal. Załóż sobie osobny temat, gdzie będziesz je wklejał i nie będzie problemu. Falco też sobie popatrzy, może są też na forum inni, oprócz was, którzy nie mają w domu nic równie pięknego.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 lutego 2016r. o 16:08
I znowu zaśmiecasz temat Ememowi, po prostu szukasz... Miałąbyś trochę kultury, o którą prosił Cię Emem to byłoby ok, najwidoczniej Ci jej brak skoro dalej robisz to samo :)
Bez odbioru :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza