Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zgubiono telefon

613
Drill
5 marca 2013r. o 12:12
Proszę podaj numer imei: jak ktoś będzie chciał go sprzedać - np w komisach itp to będzie można zweryfikowac.

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarecki niezalogowany
5 marca 2013r. o 12:40
Numer IMEI do ewentualnej weryfikacji: 359090040691196
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2013r. o 19:01
~uprzedzam napisał(a): Córka znajomych znalazła czyjś telefon i ... radośnie z niego korzystała. Mała miała wtedy 8-9 lat.
Po pewnym czasie do domu zapukała policja.
Znaleziony telefon się oddaje na komisariat-korzystanie z niego może nie być opłacalne. Korzystało dziecko, ale zapłacili rodzice.

bo zadzwoniła z tej samej karty co była zgubiona z telefonem.na pewno nie prze imei ja namierzyli. nie łudz sie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monika niezalogowany
5 marca 2013r. o 20:15
Dzisiaj w okolicy Badera na Mostowej zgubiłam telefon Nokia C2 01 srebrny. Uczciwego znalazcę czeka nagroda. Telefon nie jest z najwyższej półki ale dla mnie ma ogromną wartość. Właściwie nie telefon, ale to co w środku...bardzo ważne kontakty których nie mam jak odzyskać :( Proszę o kontakt pod nr 514 495 271.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 10:27
bump
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bleble niezalogowany
6 marca 2013r. o 13:30
~wujek dobra rada napisał(a): ...jak masz pudelko i imei telefonu idz na policje jak tylko ktos wlozy karte tel. policja ci znajdzie bez problemu ten kto znalazl niech nie mysli ze telefon zubiony to telefon nie odnaleziony a co znalezione to potygodniu nie oddane jest kradzione!!!



ja kiedyś zgubiłem telefon i zgłosiłem na policję bo billingu doszedłem że ktoś kto znalazł dzwonił z mojego telefonu i rozmawiał 40 minut. podałem ten numer na policji i co?? umorzyli sprawę!!
a ja zadzwoniłem do frajera powiedziałem że robimy sondę na terenie Bolesławca w celu poprawienia dostępności do internetu mobilnego i co?? frajer tak się podniecił że właśnie do niego dzwonią z taką sondą że wyśpiewał mi imię nazwisko adres a później już łatwo było trafić do złodzieja bo tak go mogę nazwać


:]
życzę powodzenia w szukaniu galaxika:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 7:19
bump
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 8:46
a ja zglosilam na policję i po 3 miesiącach odzyskałam telefon
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza