Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czyszczenie Laptopa

~GP niezalogowany
6 marca 2013r. o 13:32
Gdzie w Boleslawcu mozna przeczyscic laptopa ? Ile to kosztuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ble niezalogowany
6 marca 2013r. o 14:06
W Bolesławcu jest ryzyko naprawiac takie rzeczy , same partacze i naciagacze tu sa- jedz do zgorzelca na batorego ulice naprzeciwko kauflandu tam jest taki starszy kumaty facet który czysci , naprawia itd. W bolcu nie dali rade zrobic laptopów mówili ze to juz szroty a on zrobił i to za tyle ile tu biora za sprawdzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~who niezalogowany
6 marca 2013r. o 15:06
Wyczyszę . Mam doświadczenie . Cena jak i termin do uzgodnienia . GP - kontakt jakiś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edyta niezalogowany
6 marca 2013r. o 15:08
Też byłabym zainteresowana:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8250
#krzysztoforus2 nieaktywny
6 marca 2013r. o 15:19
Na Manhatanie nad Biedronką

50 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~who niezalogowany
6 marca 2013r. o 15:24
Wyczyszę . Mam doświadczenie . Cena jak i termin do uzgodnienia . GP - kontakt jakiś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~who niezalogowany
6 marca 2013r. o 15:26
Wyczyszę . Mam doświadczenie . Cena jak i termin do uzgodnienia . GP - kontakt jakiś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10373
#klementyna49 nieaktywny
6 marca 2013r. o 15:48
NIE dajcie się naciągać ja sama miałam problem ,ten nad biedronka mało kumaty,z ogłoszenia tez tylko kasa,wydałam podwójnie,wreszczie poszłam do serwisu sierpnia obok banku pko dałam 50 zł i zrobił i gra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.