Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Montaż alarmu

6719
#C126 nieaktywny
6 marca 2013r. o 23:16
Witam! Kogo polecacie do montażu alarmu w samochodzie? Pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbychnov niezalogowany
6 marca 2013r. o 23:38
Piotrek , ul Bema , tel. 605998820
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11378
#maxer nieaktywny
13 stycznia 2014r. o 21:30
A ja przymierzam się do zamontowania alarmu w domu, którego fachowca możecie mi polecić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heniek niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 22:36
Do montażu alarmu itd. w domach polecam mocno chlopaków spod Zgorzelca ... konkretni fachowcy ... nr. tel. 793577318
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Boschu niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 22:41
~zbychnov napisał(a): Piotrek , ul Bema , tel. 605998820

potwierdzam jak najbardziej !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 23:38
Alarm w domu można sobie samemu założyć. Wystarczy podstawowy sprzęt jak wiertarka, obcęgi, śrubokręt, itp., zakupiony system i troche wiedzy. W jeden dzień zamontowałem i uruchomiłem w domu system z 12 czujek, syreny zewn. wewn. centralki. Cena systemu 3200 zl, przez fachowców wycenione na 5500
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 7:14
~Boschu napisał(a):
~zbychnov napisał(a): Piotrek , ul Bema , tel. 605998820

potwierdzam jak najbardziej !!!!!

Odradzam-PAPROK!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ Mieszkaniec Dobrej niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 7:26
Polecam bardzo pana Ryśka z Dobrej. Wykonuje to perfekcyjnie i nie za duże pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza