Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Brak pracy w mieście !

~Bartosz niezalogowany
12 marca 2013r. o 10:55
Co sądzicie o przyszłości dla młodych w Bolesławcu?
Przeprowadziłem sie do Bolesławca rok temu,pracuje do tej pory w Polkowicach co dzień dojeżdżam.Chciałbym skończyć z dojazdami i tu znaleźć prace ale ciężko jest.
Zrobiłem prawo jazdy na Autobus w nadziei,że w komunikacji lokalnej znajdę zatrudnienie....ale nic na razie się nie dzieję:(

Zachęca się nas do przeprowadzki do Bolesławca,ok przeprowadziłem się z Polkowic...i co sie pytam...co mam tu robić dalej.
zachwala się miasto,że ma tanie mieszkania, ja za wynajem płace 1200zł za dwa pokoje,to tanio?
na prawo jazdy i kwalifikacje wydałem 7 tysięcy złotych i teraz nie ma dla mnie pracy w tym przyjaznym dla młodych Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 marca 2013r. o 11:43
Troche ryzykowne miec prace w Polkowicach i wynajmować mieszkanie w Bolesławcu. Podstawa to praca, potem mieszkanie. Czemu nie wynajales czegos w P. [jest spory TBS] by spokojnie rozglądać się za pracą B-cu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z komitetu niezalogowany
12 marca 2013r. o 11:49
Bartku, chcesz mieć dobrą pracę w Bolcu z wynagrodzeniem jakie ma premier Polski? Zostań prezydentem Bolesławca :) http://biznes.pl/magazyny/finanse/ile-zarabiaja-prezydenci-polskich-miast,5441462,13891714,foto-detal.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartosz niezalogowany
12 marca 2013r. o 11:50
Pracuję w Polkowicach bo stamtąd pochodze ale mam żone z Bolesławca ma dobrą pracę na stałe i to powód dla którego to ja w bolesławcu szukam pracy a nie odwrotnie.Łatwiej facetowi dziś o pracę niż kobiecie.
dojedżam bo półki nie znajdę tu pracy nie moge stracić dochodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2013r. o 11:56
Jak człowiek potrafi pobłądzić. Skoczyć za żoną do piekła? Ja bym nie potrafił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 marca 2013r. o 11:58
z żoną nie mieszkasz? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartosz niezalogowany
12 marca 2013r. o 12:02
mieszkamy z żona od lipca 2012 w Bolesławcu ona pracuje na miejscu ja musze dojezdzać.
Szukam tu pracy na kierowce autobusu ale niedługo jak tak dalej będzie to pójde gdziekolwiek zeby tylko nei dojezdżac co dzień 120km w dwie strony do polkowic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2013r. o 12:16
Nie oświeciło cię jak ktoś ci wypożyczył mieszkanie za 1200 zł na zadupiu?
A myślałeś o przedszkolu dla dziecka? Lepiej zabieraj stąd żonę i uciekaj bo tu pracy na stałe nie znajdziesz. Tu fabryki się raczej cofają w rozwoju niż rozwijają. Cofnął się Zehnder, IBF, Polfa, Spomasz i będą się cofały dalej. Jak nie masz znajomości, a pewnie nie masz bo nie jesteś stąd to nie licz na dobrą pracę i umowę na stałe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.