Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problem z przyjazdem karetki

~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 13:45
Należy zadzwonić po karetkę. Jeżeli odmówią, należy poprosić, aby dyspozytor podał swoje dane a następnie jechać z dzieckiem do szpitala. W późniejszym terminie złożyć skargę i do TVNu ;) Przecież ostatnio była afera, że do dziecka nie wyjechałą karetka i kilka osób straciło stołki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 14:20
A co robiono wcześniej , gdy był stan podgorączkowy lub dziecko się źle czuło? Oczekiwano aż gorączka sama przejdzie? Nie czarujmy się, społeczeństwo jest nie wyedukowane zdrowotnie. Przy takim nastawieniu żaden system zdrowotny się nie sprawdzi.
To że się płaci składki to nie oznacza iż wszystko się należy. Co zrobiła matka aby pomóc dziecku? Była u lekarza POZ wzywała wizytę domową? Czy tylko zadzwoniła po karetkę aby przetransportować dziecko do szpitala i uniknąć kolejek? W karetkach są leki ratujące życie nie ma antybiotyków , ibupromów, recept się nie wypisuje. A wypisująca bzdury sąsiadka co zrobiła aby pomóc? Czy zastanowiła się że w tym czasie gdy do dziecka które tak naprawdę mogło byc przywiezione przez rodziców. karetka nie dojedzie do osoby nieprzytomnej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 marca 2013r. o 14:40
~Cóż za zdziwnienie? napisał(a): Dalej głosujcie na swoje PO które na kazdym kroku pozwala na takie zachowania służb które dostaja pensje z naszych podatków! Służba zdrowia robi oszczędności w taki sposób a minister Arłukowicz rozdaje premie i nagrody :D

Jak zwykle dobry pretekst do prowadzenia polityki a ze stołków spadają nie Ci co zawinili bez względu z jakiej partii tylko zwykłe pionki.
Co mnie obchodzi co kto komu i za co rozdaje bo jak dla mnie to może nawet dawać d... za winklem każdemu z przechodni ale karetka powinna wyjechać.


Dopisane 15.03.2013r. o godz. 14:39:

~ napisał(a): A co robiono wcześniej , gdy był stan podgorączkowy lub dziecko się źle czuło? Oczekiwano aż gorączka sama przejdzie? Nie czarujmy się, społeczeństwo jest nie wyedukowane zdrowotnie. Przy takim nastawieniu żaden system zdrowotny się nie sprawdzi.
To że się płaci składki to nie oznacza iż wszystko się należy. Co zrobiła matka aby pomóc dziecku? Była u lekarza POZ wzywała wizytę domową? Czy tylko zadzwoniła po karetkę aby przetransportować dziecko do szpitala i uniknąć kolejek? W karetkach są leki ratujące życie nie ma antybiotyków , ibupromów, recept się nie wypisuje. A wypisująca bzdury sąsiadka co zrobiła aby pomóc? Czy zastanowiła się że w tym czasie gdy do dziecka które tak naprawdę mogło byc przywiezione przez rodziców. karetka nie dojedzie do osoby nieprzytomnej?

A co Ty wiesz co kto robił zanim zadzwonił na pogotowie?Duchem świętym jesteś?Może matka wykorzystała już wszystkie opcje i w ostateczności zadzwoniła na pogotowie bo w dzień była z dzieckiem u lekarza i jak zwykle powiedzieli że nic się nie dzieje a w razie kryzysu nasunąć smoczka na butle np IBUM i będzie żyć.Jezu zerrrro po prostu zero empatii.Tylko nie skamlajcie jak do was kiedyś karetka nie wyjedzie.

Zmoderowano 15.03.2013 godz.18:48 - powód: powielony post (sentinel)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawski niezalogowany
15 marca 2013r. o 15:43
Ciekawe co na te zarzuty ma do powiedzenia SOR? Może któryś dziennikarz zadałby im to pytanie? Bo może rację mają ci co SOR krytykują a może nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 16:29
przed chwila ogladalm interwencje wlasnie o przyjezdzie karetki ktora po 5 telefonach nadal nie zostala przyslana i kobieta matka 3 -ki dzieci zmarla bo miala zawal a dyspozytor dostal tylko ukarany 2tys. a teraz jest ratownikiem medycznym to jest poprostu masakra co z nas robia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 marca 2013r. o 16:40
Robią bo ludzie dają przyzwolenie na to choćby głupimi komentarzami broniąc tym łajdaków a ty weź dziecko z 40 stopni gorączki i za...dalaj po mrozie bo jak nie to dziecko zejdzie twoja strata nie ich problem.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8558
#Bellusia nieaktywny
15 marca 2013r. o 21:29
Dziecko od rana miało stan podgoraczkowy sasiadka była u lekarza ten stwierdził ze to przeziebienie . Przepisał ibum i powiedział ze do wieczora powinno sie polepszyc. Wieczorem Wikusiowi sie pogorszyło. Karetka była wzywana 3 razy az wkoncu przyjechała lekarz zabrał go do szpitala okazało sie ze dziecko ma zawansowane zaplenie oskrzeli wiec ibum napewno mu nie pomogł a zmniejszył objawy tylko :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2013r. o 8:30
Kilka fni temu moja kuzynka sama zawiozla dziecko na pogotowie i tez mialo zapalenie oskrzeli. Ja sama nie raz jechalam ze swoim i nie mieszkam jak wy w B-c.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza