Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

co zrobic z luźnym 1000zł?

~Robert28 niezalogowany
16 marca 2013r. o 7:01
Zapisz sie na jakiś kurs, np. Językowy, typu zawodowego, autoprezentacji.. Lub wyjedz na jakaś wycieczkę np. weekendowa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2013r. o 8:33
taaaa.. na wycieczke na przyklad do Alexa....
kija zamoczysz, pozwiedzasz pokoje...i tysiac zainwestowany :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krpv niezalogowany
16 marca 2013r. o 9:24
Kup sobie BANANY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2013r. o 9:30
~krpv napisał(a): Kup sobie BANANY


Nie kupuj bo będziesz pisał takie bzdurne posty, jak ten cytowany!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2013r. o 12:18
Rozmień na drobne, wsyp do worka, walnij się w dyńkę - poczujesz siłę swoich pieniędzy :):) Żartuje oczywiście ..:) A tak całkiem poważnie - przeleje na dowolne konto "Radia Maryja" lub "TV Trwam"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
16 marca 2013r. o 13:56
~ napisał(a): W totka jest teraz kumulacja 15 mln zł.
Jak zainwestujesz tysiaka to możesz być prawie pewien wygranej :D


hmm ....prawie... ;)

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3990
#krystek_bc nieaktywny
16 marca 2013r. o 14:21
~ napisał(a): Jak dać za darmo.A kto odprowadzi podatek do US ?


ja zapłace ,a tobie h...do tego!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gal Anonim niezalogowany
16 marca 2013r. o 14:56
oddaj mi :D jak ci za dużo kasy ;) jakbyś chciał to mogę ci podać namiary xDDDD :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.