Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Specjalny temat dla Falco i TOjsienki.

~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 22:31
nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2013r. o 8:40
nie ma to jak mieć ,,układy,, z modem...
nawet jeśli jest ,,techniczny,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 marca 2013r. o 11:41
Pannazdzieckiem napisał(a):
falco napisał(a): a więc wielkie dzięki ,,modzie techniczny,,
jesteś szybszy i bardziej konkretny niż ,,techniczny premier,, PiS... :D


Szczerze powiedziawszy Papugu , co Ty masz do Glińskiego , Hemicznego nie pytam , i tak nie ma pojęcia o tych pojęciach :D


zdziwił byś się,ale skoro wiesz lepiej... :>

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
16 marca 2013r. o 14:31
:| :D czuby
Pierdziele idąc za twierdzeniem że zakazany owoc najlepiej smakuje nie będę tu gadać :] FOOOOCH :> :D
Ps;przecież zanim tamten się tak zbulwersował sama napisałam w którymś temacie żeby usunąć bo naśmieciłam i że już nie będę jak nie to sobie jakoś czas mojego posta i tamtego zbulwersowanego sprawdźcie :P
Jaki bulwers :| :D


Dopisane 16.03.2013r. o godz. 14:31:

hemi napisał(a): Panna ja wiem,że wielu was sens w udziale na forum widzi tylko w buziaczkach i wklejaniu utworków ,ale od tego sa bajania i inne :]

z poszczególnych tematów nie róbcie prywatnych pogaduch :>
Bo to tylko irytuje innych co chca poczytać komentarze róznych osób ,a nie wzajemne pogaduchy :>


Oj chyba przesilenie wiosenne dopadło i hemika :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2013r. o 14:37
to ja też tu nie będę pisał...
chyba ;)


Dopisane 16.03.2013r. o godz. 14:37:

no właśnie!!!
jest tak fajnie za oknem że aż szkoda siedzieć i walić w tą klawiaturę...
no chyba że znajdzie się amator z ,,niskim ciśnieniem,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anek niezalogowany
16 marca 2013r. o 19:57
tak beznadziejny temat mógł założyć tylko forumowicz hemi - ulubieniec bolec.info
hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 marca 2013r. o 20:16
~anek napisał(a): tak beznadziejny temat mógł założyć tylko forumowicz hemi - ulubieniec bolec.info
hehehe


żaden ulubieniec,ale co temat to prywatne konwersacje pomiędzy falco i tojką.Wqurwia troche to ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 marca 2013r. o 20:18
hemi napisał(a):
~anek napisał(a): tak beznadziejny temat mógł założyć tylko forumowicz hemi - ulubieniec bolec.info
hehehe


żaden ulubieniec,ale co temat to prywatne konwersacje pomiędzy falco i tojką.Wqurwia troche to ;)


Mnie tez, hemi, ale moze trzeba dac im troche czasu... niech sobie popisza w tym temacie to bedzie ok;) ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.