Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Komisja lekarska - kobiety.

~gość niezalogowany
19 marca 2013r. o 23:25
Witam drogie forumowiczki. Chciałabym zapytać czy któraś z Was stawała na komisji lekarskiej do NSR na przychodni przy ul. Zwycięstwa ? Jakie trzeba mieć przy sobie dokumenty ? Jak wygląda takowa komisja ? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwonabk532 niezalogowany
20 marca 2013r. o 9:28
wITAJ coz moge tylko powiedziec ze pytaja o aktualne wypisy ze szpitala ,jesli chodzilas na zabiegi rechabilitatacje to potwierdzenie tych zabiegow ,ale najwarzniejszy jest opis od lek pierwszego kontaktu twojego schorzenie mi napisal ze proba rechabilitacji nie przyniosła zadanego efektu ,ani poprawy . A byłam u ortopedy w Provicie .pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2013r. o 10:19
Ja stawałam przed taką komisją złozoną z jednej okulistki ,i do dziś jestem w szoku choć upłynęło juz sporo czasu,chodziło o grupę niepełnosprawności,nie widzę na jedno oko a na drugie też nie w stu procentach ,od lat mam opinie róznych lekarzy okulistów ,że jestem jednooczna ,ta wada jaka zniszczyła mi wzrok jest mozliwa do wyleczenia praktycznie tylko do około 10 roku zycia,dziś mam o 40 więcej,słabo widzę,jednak pani okulistka komisyjna napisała mi ,ze moje oko moze ulec poprawie najpierw zgodziwszy się ,ze to już nie da się wyleczyć w tym wieku ,grupy umiarkowanej nie dostałam tylko lekką ,pracę straciłam bo nie widzę ,musze uzywać lupy ,zeby coś napisać albo przeczytać,a ta grupa lekka na nic mi bo i tak pracodawca chce umiarkowaną.To jest szok i skandal jak dla mnie .Ale to jeszcze nic,na korytarzu czekając ,rozmawiałam z jakims facetem a własciwie on ze mną i opowiadał mi o sobie ,ze jest zdrowy " jak byk i na koparkach ,wie pani to ja zapier....m za granicą,tam to trza robić ,nie to co w polsce ,ale co mi tam przeszkadza tu rente brać a tam kase czesać",,i co? dostał grupe jaką chciał ,tak mi powiedział wychodzac z gabinetu.Doznałam takiego szoku ,ze więcej tam nie poszłam ,ani się nie odwoływałam.Nie wiem ,czy tobie o to samo chodzi ale ja stawałam na zwycięstwa i z takim skutkiem.Złe doswiadczenie ,bardzo złe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
20 marca 2013r. o 11:12
a jeżeli jestem zdrowa ? Nie chodziłam na rehabilitację, w szpitalu z powodu zapalenia płuc byłam dwa lata temu. Potrzebna jest jakaś dokumentacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8165
#ani4344 nieaktywny
20 marca 2013r. o 11:59
~gość napisał(a): a jeżeli jestem zdrowa ? Nie chodziłam na rehabilitację, w szpitalu z powodu zapalenia płuc byłam dwa lata temu. Potrzebna jest jakaś dokumentacja?

No to jak jestes zdrowa to po co chcesz stawać na komisje? I co z powodu zapalenia płuc myślisz że coś dostaniesz ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2013r. o 12:18
ani4344 napisał(a):
~gość napisał(a): a jeżeli jestem zdrowa ? Nie chodziłam na rehabilitację, w szpitalu z powodu zapalenia płuc byłam dwa lata temu. Potrzebna jest jakaś dokumentacja?

No to jak jestes zdrowa to po co chcesz stawać na komisje? I co z powodu zapalenia płuc myślisz że coś dostaniesz ??


CHyba się coś nie dogadaliście :) do NSR to chyba do wojska? a odpowiedź dotyczy starania się o grupe inwalidzką :D
dwie różne rzeczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8165
#ani4344 nieaktywny
20 marca 2013r. o 12:21
Ehhh, faktycznie:) sorki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
20 marca 2013r. o 12:23
Jak zwykle .. nikt nic nie wie, a pocisnąć po człowieku musi .. ot tak, dla zasady .. ehh, Polaczki,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza