Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Złodziej samochodów w Bc

7213
#trol nieaktywny
23 marca 2013r. o 11:29
Około godziny temu widziałem młodego wysokiego ok 170cm gówniarza +/-20lat w jasnej czapce i ciemnej pluszowej kurtce ktory podchodził do co 1-2go samochochodu na parkingach przy ul. JPII i sprawdzał czy samochody mają otwarte drzwi. Kierował się w stronę miasta. Radze miec baczna uwage na tego osobobnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2013r. o 11:44
To dzwoń na policję!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr.White niezalogowany
23 marca 2013r. o 13:19
Może nie pamiętał , który jest jego :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zorro niezalogowany
23 marca 2013r. o 13:50
Jeden taki sprzedaje części w motoryzacyjnym, swoje odsiedział.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan niezalogowany
23 marca 2013r. o 23:30
czego nie zadzwoniłeś do mnie, przecież podawałem numer, zrobiłbym "porządek" :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2013r. o 7:36
~pan napisał(a): czego nie zadzwoniłeś do mnie, przecież podawałem numer, zrobiłbym "porządek" :] [/c

czyli odkupil skradzione fanty? ;)

a powazniej mówiąc...sprawdzajcie drzwi w aucie 2 razy. zlodziej z niego zaden-liczy na roztargnienie wlascicieli i jakies radyjko,fajki i inne fanty zawsze wpadna w łape...
mogłes mu kolego zdjecie cyknac komórką -nawet z bliska podejsc i na policje....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek ze Zg-ca niezalogowany
24 marca 2013r. o 8:12
to ma byc złodziej? co On zawijał? drobne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2013r. o 8:47
Jak czyta staraż miejska-niech sprawdzi monitoring miejski!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.