Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

spółdzielnia mieszkaniowa pod świerkami

8250
#krzysztoforus2 nieaktywny
24 marca 2013r. o 19:14
dzisiaj dowiedziałem się że nowa spółdzielnia mieszkaniowa w Trzebieniu proponuje obniżki czynszów o połowę,mieszkańcy nie wierzcie w to już w grudniu będziecie płacić 15 zł od metra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
25 marca 2013r. o 7:17
No proszę jak plotki szybko się roznoszą,ledwo walne się skończyło i już nowy temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 8:13
Jesli ktos buli 800zl za dwa pokoje to chyba czas najwyzszy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
25 marca 2013r. o 8:26
To może piszący skupią się przynajmniej na prawdzie.Byłam na zebraniu i na pewno nie padło stwierdzenie że czynsze spadną o połowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 8:55
a ja mam w Bolesławcu w spólnocie i płace czynsz za dwa pokoje z ogrzewanią, wodą, śmieciami, remontowym 320,00zł miesięcznie. fakt, że blok ocieplony. Zróbcie coś tam w Trzebieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 12:50
~;) napisał(a): To może piszący skupią się przynajmniej na prawdzie.Byłam na zebraniu i na pewno nie padło stwierdzenie że czynsze spadną o połowę.


stado baranów głosowało jak kilku wygadanych gości sobie zażyczyło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
25 marca 2013r. o 13:09
Nie wielu nie zadowolonych było na zebraniu,więc nie trudno domyśleć się kto próbuje póścić złe światło na ludzi starających się poprawić warunki,przecież my też tam mieszkamy.I sama sobie dowale 15zł za m kwadratowy?.Zastanawiam się czy przyjąć określenie "wygadani ludzie'za komplement...bo obrażanie swoich sąsiadów to już nie na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 20:14
duze spoldzielnie i wspolnoty zawsze beda mialy tansze czynsze,bo stałe opłaty ,w tym obsluga kotlowni, remonty ,administracja jest podzielona na wiecej członkow , nie ma sie co porownywac do spoldzielni z dwoma-trzema blokami,bo to absurd .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza