Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezpłatna komunikacja miejska w Bolesławcu? [SONDA]
~ niezalogowany
30 marca 2013r. o 22:23
~dfghdfhg napisał(a): Sposób osiągnięcia bezpłatnej komunikacji jest niezwykle prosty. Wystarczy zlikwidować straż miejską, która kosztuje miasto blisko 1 mln złotych rocznie.


Dobra myśl :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PYTIA niezalogowany
30 marca 2013r. o 22:35
Autobusy jeżdżą puste? Trochę ludzi korzysta, a dosyć często nie ma wolnych miejsc.
I niemal na każdej trasie rewizor, albo dwóch :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
22 września 2014r. o 16:16
darmowo także w Lubinie

http://www.lubin.pl/aktualnosci,30958,autobusy_od_wrzesnia_za_darmo.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 17:52
ja tam nawet mogę zapłacić, byleby jeździła z sensem! na 6 do pracy nie mam autobusu, więc pomykam swoim autem, bez sensu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
22 września 2014r. o 20:41
Ja tydzień temu jadąc trasa dworzec PKS - 1000 lecia szpital zostałem ukarany mandatem 45 zł. Za to że jako osoba niepełnosprawna kupiłem bilet ulgowy . Który przysługuje osobom tylko z terenu gminy bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MK niezalogowany
22 września 2014r. o 23:20
Jak ci ktoś oferuje coś "za darmo" to natychmiast łap się za kieszeń.
Nie ma niczego za darmo. Ktoś musi za to zapłacić. Jeśli przejazdy MZK miałyby być bezpłatne to znaczy, że miasto będzie musiało znaleźć na to pieniądze z innego źródła. a najprostsze to podwyższenie podatków lokalnych. Cudów nie ma! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 11:35
trzeba zlikwidować państwowego molocha i wpuścić prywatne firmy na pewno miasto bardzo dużo zaoszczędzi i ludzie będą mieli mądre połączenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 13:39
nie ma czegos takiego jak darmowa komunikacja. za wszystko trzeba placic. za darmo to sie mozna z buta przejsc(a i tak nie do konca - ktos musi chodniki pobudowac)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo