Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nesotrada zamula

3467
#Unborn nieaktywny
30 marca 2013r. o 15:44
Witam! orientuje się ktoś co się dzieje ostatnio z neostradą w Bolesławcu/okolicach? Od 2 lat ma 6mb/s, nigdy nie miałem większego problemu z internetem od nich, jakoś od nowego roku na weekendy internet zaczął zamulać (pomyślałem że jest to normalne, ludzie siedzą w domu itd.) ale to co się dzieje teraz to jakieś przegięcie, od 2 tygodni nic nieda się komfortowo obejrzeć ani na yt ani na stronach ze streamingiem filmów i tak od poniedziałku do niedzieli, dzisiaj zrobiłem test na speedtest i wynik jest co najmniej smieszny, prędkość odbierania mniejsza od uploadu :D
http://www.speedtest.net/result/2610776069.png
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krisdar niezalogowany
30 marca 2013r. o 16:36
Wrocławskie serwery niesamowicie zamulają,
też to zauważyłem. Moja prędkość 10mb ogranicza sie do 2mb w N-C[img=1364657768_jej92kv.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
30 marca 2013r. o 16:59
a co na to cienka bękitna linia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 marca 2013r. o 17:03
~krisdar napisał(a): Wrocławskie serwery niesamowicie zamulają,
też to zauważyłem. Moja prędkość 10mb ogranicza sie do 2mb w N-C[img=1364657768_jej92kv.gif]

to i tak super u mnie moja prędkość 10mb a dochodzi max 1mb Parzyce :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krisdar niezalogowany
30 marca 2013r. o 17:09
~mir.ko napisał(a): a co na to cienka bękitna linia :)


na błękitnej lini pracują ludzie z grzybobrania co oni mogą o tym wiedzieć!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
30 marca 2013r. o 18:04
U mnie też zamula! Jest coraz gorzej... Od niedawna mam prędkość 'do 20 mb' i jak robię test prędkości, to przy lepszych dniach jest ok. 1 mb :/ jaja jakieś... jestem z okolic B-ca ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
30 marca 2013r. o 18:12
MeSa napisał(a): U mnie też zamula! Jest coraz gorzej... Od niedawna mam prędkość 'do 20 mb' i jak robię test prędkości, to przy lepszych dniach jest ok. 1 mb :/ jaja jakieś... jestem z okolic B-ca ;)

właśnie te słowo "do" czyli według nich 1mb mieści się w prędkości do 20mb :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
30 marca 2013r. o 18:23
aga2 napisał(a):
MeSa napisał(a): U mnie też zamula! Jest coraz gorzej... Od niedawna mam prędkość 'do 20 mb' i jak robię test prędkości, to przy lepszych dniach jest ok. 1 mb :/ jaja jakieś... jestem z okolic B-ca ;)

właśnie te słowo "do" czyli według nich 1mb mieści się w prędkości do 20mb :D


być może tak się właśnie zabezpieczają :D bo w umowie każde słowo ma znaczenie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza