Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fatalny stan drogi od Gromadki w stronę Chocianowa

~kierowca niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 21:10
Czy może ktoś mi powiedzieć kto odpowiada za drogę od Gromadki przez Modłą Nową Kużnie do wylotu na drogę główną do Chocianowa ?Tam się nie da już jechac są tak potworne dziury że powinno się tam poduszkowcem latać praktycznie droga powinna być tam zamknięta i przeprowadzony powinien być tam remont z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-/- niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 21:16
Z tego co wiem, to powiat bolesławiecki, smutne to, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 10:35
Ale kto tamtedy jeszcze jezdzi???Tam to tylko na grzyby i jagody.Piekne lasy.cale dziecinstwo tam spedzilam:)Alez to byl piekny czas:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on en niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 12:40
ja jezdze tamtedy juz od lipca co dzien poniewaz mieszkam w Bolcu a pracuje w Polkowicach.juz jedno auto przez ta droge zajechałem teraz drugie planuje zniszczyc.powiat sie ta droga wogle nie interesuje a powiat polkowice odnowil droge tylko do granicy powiatu to cud ,ze droga przez pasternik tak ladnie wyglada.musza miec dobrego sołtysa,ze tak sie postarał ale juz kawałek dalej przy zjedzie na motyle mozna koła pogubic!!! kobieta lekkich obyczajow mac! kolejny odcinek specjalny jest miedzy Wierzbowa a Gromakda,dopiero od konca krzyżowej mozna noge wyprostowac troszke.apropos krzyżowej to ostatnio łatali dziury metoda wycinania tylko ze to wycinanie nie było oznakowane w zaden sposob i w ten dzien co jechalem nie bylo drogowców...ja sie pytam dlaczego nie bylo znaku ! w noc napewno bym koło zgubił a ze to byl dzien to hamowałem jak wariat

ktos tez powinien sie zajac droga na lwówek bo tam to jest masakra równiez a drogowcy no coz.....

powiat biedny ale nowy gmach chca remontowac za 20 baniek w miejscu szkoły za teatrem.....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 14:06
znam jeszcze jedna ekstremalnie dziurawa droge: w Raciborowic na Lwowek.Tragedia.Nawet nie ma jak omijac dziur,ba sa wszedzie.Nie wiem do kogo ta droga nalezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 14:58
Gdyby z tytułu wątku usunąć kilka słów wyjdzie stwierdzenie "fatalny stan Gromadki" które to stwierdzenie w pełni ukazuje to co Daruś z kolegami poprzednikami i aktualnymi kolesiemi zrobili z tej pięknej i bogatej niegdyś gminy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lolek niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 15:17
Witam. Mieszkam w Modłej i jeżdzę do Chocianowa do pracy masakra zawieszenie do roboty co jakiś czas a my podatki płacimy i nikt nam nie zwraca za remont aut. Może ktoś wreszcie się tym zajmie bo nasz kochany pan wójt ma na to wyj.... aż dziw bierze bo ma sklep w Nowej Kużni ale widocznie stać go kupić nowe auto żonie przecież nie zarabia najniższej krajowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sasha niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 19:17
ALLLLLE ODKRYCIE!! :D Cala gmina Gromadka i jej drogi przypominaja wies na Kamczatce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza